Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 4.napja pozitív az ovulációs...

4.napja pozitív az ovulációs teszt. Miért?

Figyelt kérdés

Úgy volt nem tesztelek ebben a hónapban ovut, de nem bírtam ki. Ezáltal jóval később kezdtem el, azt hittem már túl vagyok rajta, de elkezdett erősödni napról napra, és 3 nap múlva teljesen pozitív lett. Azóta is pozitív. Ígyis nagyon későn a ciklus 20. napján lett pozitív. Nem tud megrepedni? 😔 Mit csináljak?

Szúr a petefészkem naponta 2x - 3x egy-egy nagyobbat, aztán semmi.

Próbálkozik, vagy mi történik vajon? Baj lehet?


2023. ápr. 30. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

20. nap sajnos nem elég késő ahhoz, hogy esetleg baba miatt lenne pozi... :S


Nekem két dolog miatt volt ilyen.

Egyszer, mikor túl érzékeny, 15-ös tesztet használtam, akkor 5 napig pozi volt, nem lehetett egyértelműen látni melyik az igazán pozi.


Másodszor akkor csinálta ezt, mikor nem volt ovum. Pozinak tűnt, de nem volt az a szokásos, mint mikor a teszt csík pikk pakk jó erős lesz. Gyakorlatilag mensi előtt nem is tudom már 3-4 nappal lett negatív.... kb egy hetet késett is a mensi..


Szóval vagy nem volt ovud, vagy túl érzékeny a teszted.

2023. ápr. 30. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Ugyanezt a fajta, és erősségű tesztet használom több hónapja. Amint kiveszem a vizeletből azonnal látszik halványan a második csík, ami 1 perc múlva ugyanolyan erős, mint a kontroll. Onnantól csak szárad, és a 10 perces időt veszem alapul mindig.

Akkor valószínűleg ebben a ciklusban nincs esély? 😔

2023. ápr. 30. 20:32
 3/8 anonim ***** válasza:

Igen, sajnos lehet ez a ciklus kapufa.


Azért ne törtj le, ez sem 100%, de nyilván erre van a legnagyobb esély mint magyarázat.


Előbb utóbb összejön :) Kitartás :)

2023. ápr. 30. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! 🙂
2023. ápr. 30. 20:36
 5/8 A kérdező kommentje:

Nem volt kapufa🙏🥰🥰

Pozitív lett a predi, és a hét számlálós teszt 1-2 hetet mutatott ma😍

2023. máj. 9. 11:43
 6/8 anonim ***** válasza:

Na szuper hír :D


A kérdésben nem írtad hány naposak a ciklusaid. Mit értesz késő 20. napnak :D Nekem pl akkor szokott ovu lenni... :D Ha neked mondjuk 12-14. napon akkor a 20. napi pozi ovuteszt, bizony jelezhette a terhességet.


Autómatikusan azt hittem, hosszabb ciklusaid vannak..


Jó egészséget :)

2023. máj. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Igen ez benne a pláne, hogy 28-35 naposak a ciklusaim, de inkább a 32-34 szokott sűrűbben lenni. Hidd el én sem értem mi történt. Az első pozitív napot vettem alapul,és másnapot számítottam ovunak hiába volt tovább pozi a teszt. Így 10 dpon lett halvány, de jól látható pozitív a predi. Ma akkor 12 dpo, és egyforma erős a két csík már ☺️

Általában késői ovum volt mindig, de ittam peteérés serkentő teát, és azért reméltem, hogy már túl vagyok rajta. Valóban furcsa, mert nem lehettem túl rajta. Vagy nagyon korán jelzett a teszt, vagy tényleg nem értem. Nekem az is furcsa, hogy 12dpon egyforma erős a két csík, és ennyire rohamosan nő a hcg. Ez a ciklusom pl 34 napos lett volna, ha úgy van ahogy írtam az előbb. Azért csináltam csak tesztet, mert jött fel a gyomorsav, én meg sosem voltam savas, és mellé nagyon durván puffadtam is. Nagyon nagyon meglepődtem☺️

Amúgy 5.nap már durván negatív lett az lh teszt. Sose fogom megtudni mi történt 😄

Köszönöm szépen 🙏☺️

2023. máj. 10. 12:46
 8/8 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján jóval hamarabb lehetett ovud. Az egyforma kétcsíkos teszt 10-es teszt esetén 14.dpo, 25-ös teszt esetén meg kb 17.dpo.


Mindegy is, csak legyen minden rendben :)

2023. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!