Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájó és sötétebb mellbimbó,...

Fájó és sötétebb mellbimbó, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kb másfél-2 hete érzem, hogy nagyon érzékenyek, pár napja már rendesen fájnak is a mellbimbóim, tegnap úgy vettem észre mintha sötétebbek is lennének és mintha egy kicsit nagyobbak lennének mint eddig. (Tegnap este óta már a mellem oldala is fáj nem csak a bimbók) Két-három napja mindjárt megjön érzésem van, 4-e 5-ére kéne megjönnie, áprilisban többször is csináltuk óvszer nélkül, nem ment el bennem a párom de tudom, hogy ez nem 100%-os védekezés. Illetve fel is vagyok puffadva 1-2napja. Ezelőtt sohasem voltak ilyen érzékenyek a melleim, amikor ráfekszem az is fáj.


Szerintetek lehetséges, hogy terhes vagyok? A válaszaitokat köszönöm!😊



2023. máj. 1. 12:28
 1/3 anonim ***** válasza:
57%
Lehet ezek terhességre utaló jelek,de nem feltétlen az.
2023. máj. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A sötét mellbimbó egy teljesen félreértett jelenség, az már előrehaladott terhességben jön elő. Valóban a ciklus második felében is egy leheletnyi árnyalatot sötétedik terhesség nélkül is valakinek, de aki már volt terhes, az tudja mi az a valódi mellbimbó sötétedés.


A mell érzékenység még annyi ideje tart, hogy az biztosan a ciklus miatt van, ami normális.


Ettől még lehetsz terhes, ha nem védekeztek, de a kéthetes mellfájás esedékes menstruáció miatt szinte tuti nem annak a tünete, hanem csak egy sima luteális tünet.

2023. máj. 1. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
81%
Naponta kb 20 kérdéshez lehetne leírni, hogy terhessegi tüneteket a hcg hormon okozza,ami miatt pozitív lesz a teszt. Ergo?
2023. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!