Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ez normális vagy bajt jelenthet?

Ez normális vagy bajt jelenthet?

Figyelt kérdés

A menstruaciom megszokott jönni 28-29 napra ,most ebben a hónapba vagyok már a 32-ik napon és barnázgatok ,vérezgetek van görcs is de ugy igazán vérzés nincs ,a nőgyogyászom a barnázásra nem mondott semmit csak annyit hogy a menzeszhez tartozik vagyis hogy a barnázást is bele kell számolni .

Nagyon félek hogy valami baj van az ovulációmmal és ezért késett és barnázok.


2023. máj. 2. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem baj
2023. máj. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Micsoda félelmek?! Ez most egy ilyen hónap, egyszeri alkalom miatt nem kell egyből orvoshoz rohangálni.
2023. máj. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ki mondta hogy voltam orvosnál?
2023. máj. 2. 16:34
 4/5 anonim ***** válasza:
3. "a nőgyogyászom a barnázásra nem mondott semmit" - Valahogy csak beszéltél vele róla ezek szerint...
2023. máj. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ez általános volt ,nem most kérdeztem de valamibe bele kellet kössel ,meg semmi közöd hozzá ha megis kerdeztem volna
2023. máj. 2. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!