Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi ez, valami hormonprobléma?

Mi ez, valami hormonprobléma?

Figyelt kérdés

(Azért ide írom, mert itt van szerintem a legtöbb a témához értö)

Valaki segítsen, mi lehet ez? Elözö ciklusban volt menzeszem, de csak 3 nap és után majdnem 4 nap barnázás. A 11 ciklusnapon megindultak a peteérésre utaló jelek, pici szurkálással bal oldalon. Másnapra rózsaszín folyás, erös hasfájás ( mindig egy oldalon szokott szúrkálni, de ez most középen volt és nem szúrkálás, hanem fájdalom.) és erös mellfeszülés, ami soha nem szokott lenni, semmikor a ciklus során.

A 14 napon elkezdett a a jobb oldalon szúrkálni a petefészkem.

Most vagyok a 16 napon, a hasam oké, de a melleim fájnak, ugy érzem ha nincs rajtam melltartó leszakadnak. Soha nem volt semmi hasonló tünetem egész eddig.

Józanul szemlélve kevés esélyt látok egy terhességre, de mi lehet ez, felborult hormonháztartás?

Orvoshoz majd csak május 16-ra kaptam idöpontot.


Szakértök, tudtok valami támpontot adni, mi van velem?



2023. máj. 3. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:

Miért mész orvoshoz?

Ezek a tünetek simán lehetnek pms tünetek is, azzal a doki se nagyon tud mit kezdeni.

(Nekem se volt soha pms, aztán egyszer csak lett...)

Ha huzamosabb ideig fennáll a probléma, akkor lehet kikérném egy doki véleményét, de szerintem még semmi ok az aggodalomra.

A barnázás lehet progeszteronhiány, de az sem biztos.

Mióta próbálkoztok a babával? Mert ha mostanság kezdtétek, akkor az is be tud kavarni :)

2023. máj. 3. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Olyan nagyon aktivan nem próbálkozunk, inkább csak olyan lesz ami lesz alapon, azt is két hónapja.

Orvoshoz azért megyek, mert amúgy is esedékes az éves kontroll és mivel furán érzem magam, szerintem jobb, ha megnéz ha már ott vagyok.

2023. máj. 3. 22:08
 3/4 anonim ***** válasza:
Tesztet csináltál?
2023. máj. 4. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem. Az exemmel öt évig próbálkoztunk, én màr csak akkor tesztelek, ha egy hete nem jött meg. Vagy akkor se 🙈
2023. máj. 4. 10:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!