Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől van a mellfájás? Még...

Mitől van a mellfájás? Még mensim közelében se vagyok! 23/L

Figyelt kérdés
Mensi előtt már bő két héttel nagyon elkezdedt fájni a mellem, ami nem szokott, se mensi alatt se előtte. Nem szoktam "beteg" lenni mesni alatt. De a mostani mell fájdalom is elég érdekes, nagyon fáj. Párom szerint változtak is. Lehetséges hogy baba miatt ? Szeretnénk babát. Hasam is szúródik mindkét oldalt, sokat pisilek, de ez felfázástól is lehet, vagy mert gyulladásom van. De a mell fájást nem értem. Tegnap a hasam is kicsit ugy fájt mint ha meg akarna jönni. Csak arra szeretnék választ kapni hogy a mellem miért kezett elfájni???? És nem múlik el, hanem egyre jobban fáj. 23/L
2010. okt. 10. 10:23
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ezt még hozzá tenném, hogy az utolsó mensim sem normális volt, csináltam akkor tesztet de negativ volt, és pár napja elkezdtem ezeket érezni.
2010. okt. 10. 10:28
 2/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt sajnos nem tudom miért fájhat a melled.Én is ugyan így voltam ebben a hónapban és nekem sajnos megjött.Pont azokat érzetem mint te és annyi idővel mensi előtt mint te.Nekem is az utolsó mensim nagyon furcsa volt.Tegnap múlt el amit mondjuk nem neveznék mensinek mert csak valami volt,hogy legyen és még mindig fájnak a melleim,derekam meg minden meg van amit előtte éreztem.A párom nekem is megjegyezte,hogy változtak a melleim.Hát nem tudom!

De neked nagyon drukkolok,hogy kiderüljön baba van!!!!!!

2010. okt. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ha ti is babát akartok, akkor kivánom hogy mihamarabb megérkezzen :)
2010. okt. 10. 12:26
 4/12 A kérdező kommentje:
És te teszteltél már?
2010. okt. 10. 12:26
 5/12 anonim ***** válasza:

Igen mi is babát szeretnénk!:-)

Nem teszteltem mert "megvolt" de nem olyan mint szokott lenni.Elmúlt tegnap de az 5 napban amíg "megvolt" és még mindig nagyon fájnak a melleim ez viszont nem akar elmúlni!Ha baba lenne akkor nem is bánnám!

Te mikor fogsz először tesztelni?

2010. okt. 10. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Jövőhéten szeretnék, de lehet megvárom a mensit, feltéve ha lesz. Nekem sose fájtak a melleim, főleg nem előtte 2 héttel. Nem nagyon merek tesztelni sem, mert lehet negativ lesz megint...

Bár valami azt súgja hogy bébi van a dologban...:)

Nekem 4 napig szokott tartani a mensi, most a legutolsó egy napig tartott, utána 1,5 nap barnázás volt. Mellfájás nekem se akar elmúlni. Meg én azt vettem észre, nem tudom van e összefüggés a kettő közt, hogy sokkal türelmetlenebb, érzékenyebb lettem, "idegbeteg" vagyok :) Szoritok hogy az legyen mit szeretnél:)

2010. okt. 10. 15:00
 7/12 anonim ***** válasza:

Én vagyok mindkét válaszoló.

Most azt mondom,hogy én várnék a nem vártig mert sajnos tudom milyen ha negatív tesztet lát az ember,ebben van nekem is tapasztalatom!:-((

A hangulatingadozást én annak tudnám be,hogy baba van.Én mostanában olyan érzelgős lettem,képes vagyok mindenen sírni.Hol jó kedvem van hol pedig szét tudna vetni az ideg.

Remélem a belső hangod igazat mond és baba lesz!!!:-)

2010. okt. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
aranyos vagy :) Várok még egy kicsit, és max erősebb csikot látok később :) Te mikor fogsz tesztelni?
2010. okt. 10. 15:18
 9/12 A kérdező kommentje:
olvasgattam utána, és pár olyan tünet, mint pl a vizelet vissza tartás, ami nálam nehezen van meg. Hirtelen rám jön, és alig tudom vissza tartani, ingerlékenység, mell fájdalom, hangulatingadozás, ezek nálam megvannak...
2010. okt. 10. 15:38
 10/12 anonim ***** válasza:

sziasztok, nekem is ezek a kerdesek fogalmazodtak meg a nap folyaman bennem, meg 16 napom van a mensiig s tegnap ota erzekeny a mellem, pedig nemreg mult el, mara pedig mar fajt is mindketto, amugy semmi mas tunet nagyon nincs csak neha szurkal a hasam, de az epp lehetne peteeres is,,alt-ban nekem csak a mensi elott par nappal faj, s nem tulsagosan, de most ez ennel erosebb feszules s joval elotte...nekem ez eleg biztatonak tunik :)

vannak itt meg olyanok akiknek igy tunt fel h terhesek?

2010. okt. 10. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!