Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Május 12.-én volt p.ém....

Május 12.-én volt p.ém. együtt voltunk a férjemmel 10.- 12.-én is. Tegnaptól egy enyhén szúró feszulő fájdalmakat tapasztaltam az alhasamnál, a hüvelyvaladekom még mindig meg van(fehéres vízszeru, testápoló állagú), mellbimbóm is elég érzékeny.??

Figyelt kérdés
A menstruációmnak 26.- án kell megjonnie, szerintetek ez már a beagyazodas miatt lehet vagy csak a menstruáció kozelehez tartva érzem ezeket a tüneteket????Tesztelni még nem akarok, csak kíváncsi vagyok. Ez már lehet terhesség?

2023. máj. 18. 17:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Vagy igen vagy nem :) Bocsi de ez majd 26.ikán kiderul ha tesztelsz. Akkoris így voltam mikor sikertelen volt a hónap, és akkor is mikor terhes lettem. Annyi különbséggel, hogy 5-7 nappal ovu után olyan derékfájásom volt, azthittem belepusztulok 😄 aztán egyik napról másikra átment. A tényleges tünetek menszi elmaradásakor jelentkeztek. Mellbimbófájdalom (de olyan nagyon durva fajta, mintha leakarnák szakítani). Hiperérzékenység (mindenen elbőgtem magam) Szagérzékenység, Iszonyat álmosság, az első trimesztert végig aludtam :)
2023. máj. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Én meg sem éreztem a beágyazódást, az elmúlt két hónapban pedig olyan" interneten irt beagyazódási tüneteket"észleltem magamon és mégsem voltam terhes.Ez a hónap lett sikeres.
2023. máj. 20. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! Ma kellett volna megjonnie... De hála isten semmi tegnap úgy éreztem megkell csinálnom a tesztet és hát, mind a három nagyon erős pozitív lett, ma elmentünk dokihoz aki azt mondta nem lát semmit csak hogy megvastagodott a nyalkahartyam és hogy növekszik a méhem... jovoheten kell vissza mennem uh.ra Ez szerintetek jót jelent? Jaaa és még ma délután is csináltam tesztet és az is erős pozitív volt.
2023. máj. 26. 18:15
 4/21 A kérdező kommentje:
Valószínű nagyon korán mentem meg dokihoz... De az lenne a kérdésem, hogy ez a meh nagyobbodas és nyálkahártya vastagodas jót jelent? Teljes adatokat nem mondott...
2023. máj. 26. 18:28
 5/21 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Gratulálok.🥰 Nekem is nemvárt napján már erős pozitív volt délutániból is. Orvoshoz nagyon nagyon korán mentél. Én 2 hét késéssel mentem orvoshoz megvastagodott méhnyálkahártya 22mm és már volt petezsák. Jovőhéten már neked is lesz ☺️
2023. máj. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm!🩷

El sem hiszem hogy tényleg megtörtént! Majd 2 évet próbálkoztunk! ❤️❤️❤️

2023. máj. 26. 19:01
 7/21 anonim ***** válasza:
A kis élet mindig megtalálja a megfelelő időt mikor jönnie kell 💗 ha továbbiakban lenne kérdésed bátran írj privátban, de akár ide is ☺️ Boldog Babavárást ☺️
2023. máj. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

Annyira jól esik, köszönöm szépen.🩷 Hát azaz igazság hogy rengeteg kérdésem lenne.. próbálom összeszedni őket 😁

Szerinted eltud meg ilyenkor menni a baba?

Ez hogy nyálkahártya vastag és a meh nagy az jót jelent terhesség téren?

Mit tegyek hogy a babám megmaradjon?

2023. máj. 26. 21:43
 9/21 anonim ***** válasza:

Azon a napon mentem magán úton nogyogyaszt amikor lett volna az esedekes menstruaciom napja.

Az orvos 4mm es petezsákot látott amibe mar ottvolt az embrio kezdemeny is fogalmazzak igy,viszont lemerve akkor nem lett hiszen annyira korai volt még az egész. Petezsakot mért csak.

7 hetesen mar szivhang is volt


Kifiam mar lassan 2 eves.

2023. máj. 27. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Kerdesedre a valasz,igen el tud menni

Biztos nem ezt akartad hallani de a hazugsaggal nem lennel elorebb

Az elso 12 het a szelektacio

En igy mondanam

2023. máj. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!