Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A Femibion 0 mellé kell más...

A Femibion 0 mellé kell más vitamint szedni?

Figyelt kérdés

Alapból szedek multivitamint (biotech active women).

De most belevágunk a baba projektbe, és arra gondoltam, hogy kifejezetten babaváró vitamint szedek.

Kell mellé más vitamin, mit javasoltok?



2023. máj. 19. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Elég a Femibion, abban minden benne van neked is, és ha lesz, a babának is. :)
2023. máj. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :) :)
2023. máj. 19. 21:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom egy komplex vitamin mellé E vitamint (vastagítja a méhnyálkahártyát = segíti a beágyazódást) illetve d vitamint és folsavat javasolt.
2023. máj. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A Femibion 0 folsavból és D vitaminból a napi szükséges mennyiség 400%-át, az E vitamin 40%-át tartalmazza (és valamennyit viszel be táplálkozással). Ha tutira akarsz menni, akkor tényleg lehet szedni egy kis E vitamint, de az már csak nagyon extra, nem azon fog valószínűleg múlni. :) #1
2023. máj. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia én femibiont , D vitamint és probiotikumot szedek 🙏🏻
2023. máj. 20. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A Femibion 0 nem multivitamin, amellé én szedtem az Activalt. A Femibion 1, 2, 3 a multivitamin, azok mellé nem kell szedni semmit.
2023. máj. 20. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én Femibion 0-át, E vitamint, Vasat és tiszta méhpempőt ettem.
2023. máj. 20. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!