Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikerült befolyásolnotok a...

Sikerült befolyásolnotok a babátok nemét? Hogyan?

Figyelt kérdés

Én nem igazán hiszek ebben, hiába logikus, nem 100%. A férjem -aki a lányunk után betegesen fiút akar- olvasta, hogy az X kromoszómák tovább élnek, de lassabbak, ezért,

ha peteérés előtt 2-3 nappal élnek valakik házas életet, akkor kislány lesz. Az Y-ok pedig gyorsabbak, de rövidebb életűek, így minél közelebb van az aktus a peteéréshez annál nagyobb az esély a kisfiúra.


Ez bevált valakinél?



2023. máj. 21. 01:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hiába akarod befolyásolni a nemét, úgyis ő dönti el 😉
2023. máj. 21. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
24%
21. században felesleges befolyásolni a nemet, úgyis átoperáltatja magát ha nem tetszik neki.
2023. máj. 21. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Millió meg egy tényező befolyásolhatja, hogy éppen melyik spermium lesz a "befutó" a többmillió közül. Szerintem kár ilyeneken stresszelni, a lényeg, hogy egészséges legyen a baba.
2023. máj. 21. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

A férjem -aki a lányunk után betegesen fiút akar-


Nagyon komolyan elgondolkodnék azon, hogy akarok-e még egy gyermeket ettől a f%sztól, mert ezek szerint nem szereti sem a már megszületett lányát, se nem fogja szeretni a másodikat, ha megint lány lenne. Pedig biológiailag kizárólag az apán múlik, hogy fiú vagy lány lesz a baba.

2023. máj. 21. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
96%

Ha nagy általánosságban igaz is, amit leírtál, azért erre nem lehet komolyan számítani. Csak gondold el, hogy szexeltek, és utána kettéválik benned az ondó, az első csapatban "szaladnak" elől a fiúk, majd követik őket a komótosan, kitartóan "gyalogoló" lányok :)

A helyedben én azt is tudatosítanám VIII. Henrik kései utódjában, hogy lehetséges, hogy a kettőtök közötti aktusból - vagy simán neki - valami genetikai okból csak lány születhet, olvastam már olyasmit, hogy az y kromoszómás katonák nem érnek célba sosem...

Ennek tükrében vállaljatok még egy babát! Én biztos leülnék vele egy nagy beszélgetésre, mert nem szeretnék 8 hétig ezen kattogni, hogy összejött a baba, de mit fog szólni apuka, ha mégis lány lesz...

2023. máj. 21. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az elsővel naponta, 2 naponta voltunk együtt, ami a fiúnak kedvez. Lány lett. A másodnál az utolsó együttlét után 5 nappal fogant a baba, ami a lánynak kedvet, de fiú lett. :D Mi nem akartuk befolyásolni, sőt ennek a verziónak örültünk a legjobban.

Viszont ha a férjem "betegesen" csak egy nemet akarna, akkor aggódnék. Mi lesz, ha lány lesz? Vagy ha szület veled 4 lányt, aztán otthagy, hogy te nem tudsz fiút szülni?

2023. máj. 21. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ameddig a férjed nem érti meg hogy örülni kell hogy egészséges gyereke születik nemtől függetlenül addig nem vállalnék vele újra gyereket!

Küld el pszichológushoz mert fejben bajok vannak nála de nálad is ha ennyire rá vagy görcsölve őfelsége kívánságára!

2023. máj. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ez akkora hülyeség, már bocsánat, most csak gondolj bele, akkor inszemináció alatt csak fiúk születnének….de ez ügyebár nem így van….Ilyen emberrel nem tudom vállalnék-e még egy babát, mi van ha ő is lány lesz?
2023. máj. 21. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Beültetésnél egyszerre küldik be az összes hímivarsejtet megtermékenyíteni. Ez alapján a "gyors" fiú spermiumokból csak fiú babák születnének lombikkal, de nem így van.... Lehet próbálkozni de semmi garancia nincs rá, hogy fiú vagy lány lesz.
2023. máj. 21. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
93%

Erről a módszerről Czeizel beszélt anno, ha jobban érdekel. Állítólag 70% az esély így a kívánt nemre. Ezt tudatosítanám a férjemben és megbizonyosodnék róla, hogy ha a 30% jön be, akkor se borul ki.

Emellett 3 hónapot adnék erre a módszerre, ha nem jön össze én nem időzítgetem tovább az együttlétekrt.

2023. máj. 21. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!