Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ciklus 21. napján vagyok,...

Ciklus 21. napján vagyok, tapasztaltam enyhe sötétvörös (barnás) váladékozást. Lehetséges lenne, hogy beágyazódás történt?

Figyelt kérdés
A váladéknak nincs szaga, enyhén alhasi görcs kíséretében jelent meg.

2023. máj. 23. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem biztos! Sőt..

Akarsz babàt?

Lehet csak előbb fog megjonni

2023. máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
PCO szindrómásként és egy vetéléssel a hátam mögött (március), már mindenre is felkapom a fejem. Igen, régóta próbálkozunk.
2023. máj. 23. 12:29
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Senki nem tud többet mondani, mint amit te is tudsz. Lehet jele beágyazódásnak és lehet jele progihiánynak, mensinek.


Türelem és kiderül.


Tapasztalatokat már millióan írtak itt az oldalon.

Azzal sem leszel okosabb a kérdést illetően.


Én pl csak itt gyakorin találkoztam a beágyazódási pecsételéssél azzal is kb 3 éve... (lassan 10 éve olvasgatok itt)


Egy ismerősömnek se volt ilyene és nekem sem.



Sok sikert, ami biutos, ha beágyazódás volt, 3 nap múlva halvány, de egyértelmű pozinak kell lennie egy 10-es tesztnek. (Erről is volt már kérdés, és a pecsételés után mindenkinek, aki válaszolt 3 nap múlva legkésőbb pozi lett.)

2023. máj. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ!
2023. máj. 23. 13:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt beágyazódási ,,pecsételés", de ha lehetne duplán raknám idézőjelbe, mert annyira kevés volt, hogy szinte nagyítóval kellett keresni.
2023. máj. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!