Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájnak a melleim tegnap...

Fájnak a melleim tegnap óta.18. -ra nem várom. Olyan, mintha izomlázam lenne, felül és oldalt fáj leginkább és olyan égő érzésem van benne. Ezt jobban nem tudom megfogalmazni. Voltatok már így? Lett belőle baba?

Figyelt kérdés
Hozzáteszem, nem szokott fájni a menzesz előtt a mellem.
2010. okt. 11. 18:16
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én múlthéten kedden voltam így, s holnapra nem vártam.Még soha nem fájt úgy a mellem, mint akkor. Szinte "égett" az egész s szörnyen ideges voltam, nem lehetett hozzám szólni sem. Péntek reggel egy nagyon halványat, tegnap pedig már egy szép erőset teszteltem. Remélem nálad is ugyanez lesz. Sok sikert! Kívánom, hogy baba legyen a dologban.
2010. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Drukkolok, előző válaszolónak meg gratulálok:) én is ezt érzem szúrkál és ég a bimbóm is..és idegbeteg vagyok, én csütörtökre nem várom, de nagyon nem..nekem szokott fájni mensi előtt a mellem, de nem így..bizakodjunk csajok, az elő gyereknél is ezt éreztem..:)
2010. okt. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Én is 18-ra nem várom....de nekem nem fáj :(

szoritok neked.

2010. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Elsőnek gratulálok:) Boldog babavárást!

Másodiknak és harmadiknak pedig megy a drukk! Én az első gyermekemnél nem éreztem semmi különöset, csak az volt a furi, hogy a nászúton minden éjjel többször ki kellett mennem pisilni. Akkor voltam 5 hetes terhes, de akkoriban csak minden 2. hónapban jött meg a menzeszem, így nem volt feltűnő, hogy nem jött meg. Egyébként PCO-s vagyok. Most már pontosan 30 naposak a ciklusaim, és van peteérésem is. Reménykedem egy kicsit, de már annyira utálok csalódni!

2010. okt. 11. 22:40
 5/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok,


Mindenkinek szurkolok, az utolsó válaszolónak írom, hogy ne lógassa a nóziját, nekem sem fájt, kicsit érzékeny volt, de én az égető érzést és az "izomlázat" az alhasban éreztem. :) Mégis 4 pozitív tesztem lett... (nem bírtam leállni :D ) és már 6 hetes vagyok. Remélem minden rendben marad. A mondandóm lényege hogy minden terhesség más és más :) úgyhogy fel a fejjel.


Kívánom Nektek is ugyanezt gyorsan gyorsan.

G.

2010. okt. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Sziasztok.Én 19.-re nem várom,mellfájás nálam is van,a hőm 36.9(már két napja),már van egy kisfiam(2éves múlt),most gyúrunk a tesóra,nála is fájt a cicim,de már nem emlékszem mikor:-).Mindenkinek megy a drukk:)

Üdv

2010. okt. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Sziasztok! Kedves kérdező, ne haragudj, hogy nem a kérdésedre válaszolok!

Másfél hete nekem is ugyan így fájtak a melleim több napon át, majd megőrültem tőle egészen a múlthétig akkor kellett volna megjönnie. Azóta már csak kicsit fáj, néha egyáltalán nem, de mensi sehol és van egy negatív tesztem.

Nem tudom mitől lehet ez, de neked drukkolok, hogy baba legyen :)

2010. okt. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Sziasztok!A múlt hónapban nekem is nagyon fájtak a melleim izomláz szerűen de sajna nekem megjött :--(
2010. okt. 12. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nekem mar 10 napja fajnak a melleim, foleg a bimbok, de meg 8 nap van a nemvartig... par napos mindjart megjon erzesem is volt, de az par napja elmult, ahogy itt olvasgatok az esetek tobbsegeben a nok + at tesztelnek ilyen tunetekkel!!!
2010. okt. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Megjött vasárnap reggel:( Ez sem a mi hónapunk volt:((

Talán a következő ciklus!

Mindenkinek mielőbbi + terhességi tesztet kívánok:)

2010. okt. 18. 15:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!