Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi okozhat korai ovulációt,...

Mi okozhat korai ovulációt, és gond lehet? Mármint teherbe esés szempontból...

Figyelt kérdés
Első baba előtt 12. napon volt mindig és 26 napos ciklus volt, utána is visszaállt kb erre (már másfél éve szültem) de most pl 9. napon volt és múltkor a 11.en, ilyenkor ciklusom is rövidebb mindig ovu után 14 nappal jön meg. Én mindig nagyon megérzem, fáj is azaz oldal (multkor bal most jobb), libidom hirtelen megnő nagyon és teljesen másféle nyákom van azon az egy napon, lehetetlen eltéveszteni. Viszont ez zavarhatja teherbeesést hogy előbb van? Illetve ha érzem és akkor szexelünk gyorsan az vajon már késő? Ugye most nem számítottam rá amiatt hogy ennyire korán volt és csak aznap szexeltünk mikor fájt már előtte napokon nem volt rá lehetőségünk.

2023. jún. 6. 13:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Én csak logikailag nézem, de érdemes lenne rákérdezni dokinál.


Logikailag kevesebb idő van érett tüszőt produkálni, így akár probléma is lehet. De dokit kérdezz.

2023. jún. 6. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Használj ovutesztet mert ovuláció elött érdemes együtt lenni az sokkal esélyesebb mint az ovuláció utáni napján. Nekem 18-19napon van ovuláció es 28.napon jön meg .Szerintem nem gond a ciklusod, amig van peteérés és menstruáció minden hónapban.
2023. jún. 6. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!