Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szurkolunk egymásnak? 20-ra...

Szurkolunk egymásnak? 20-ra nagyon nem várom és most van egy pozitiv előérzésem. Ti hogy vagytok ezzel? Görbe csatolva

Figyelt kérdés
[link]
2010. okt. 11. 18:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Én nem érzek semmit. De én már nagyon sokat csalódtam. Sokszor voltak már terhes tüneteim, de a vége mindig a vérzés volt. Most már inkább nem gondolkozom előre. :(
2010. okt. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Eddig csodás a görbéd, drukk, így tovább:)
2010. okt. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mi augusztus óta próbálkozunk.Én is reménykedem,hogy most összejön.Okt.27-re nem várom.Szülinapom 29-én van:)Drukkolok!:)
2010. okt. 11. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia. Én 21-ére nem várom. Nekem nincs semmi megérzésem, viszont a férjem váltig állítja hogy baba lesz :) Úgy legyen :)
2010. okt. 12. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

én 18ra nem várom...

de már nem is merek tesztelni, pedig cefet rosszul vagyok éppen most is...

de annyira rossz csalódani..

és szivemszerint rohannék tesztért, hogy tudjak valami biztosat... de elég korainak tartom még.

sok sikert neked!! :)

2010. okt. 12. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem 5.én volt inszeminációm, 19.-én kell tesztelnem, és nagyon bizakodó vagyok. Tüneteket megpróbálok nem keresgélni magamon, mert utrogestant szedek, és nem tudom, az mennyire befolyásolhat ilyeneket, és már annyiszor csalódtam! Majd a pozitív tesztnek hiszek :)

Nagyon drukkolok mindannyiunknak!

2010. okt. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Hát lányok, szülinaposak, inszemesek és a többieknek egyaránt nagyon szurkolok... Ez az első ilyen tipusu kérdes amit feltettem és azért gondoltam erre, mert állitolag szerencsét hozok a fogantatásban:) és ezen az úton is szeretnék párokat boldoggá tenni, hátha sikerül. Ismerőseim már több mint 7 éve probálkoztak és egyik nap azt mondtam nekik, hogy "ma van itt a nagy nap, ma sikeülni fog" és úgy is lett. Ő lett a keresztfiam és Valentin Napon született. Szomszéd lánynak is ajánlottam 3 héttel ezelőtt, hogy dolgozzanak rá és tegnap tesztelt pozitivat. Meglehet, hogy csak egybeesések vagy talán nem, de ha tehetem mindenkinek sok szerencsét kivanok.
2010. okt. 12. 15:14
 8/9 anonim ***** válasza:

en is akarok + tesztelni, tudsz segiteni? :)))) lecciiii

:D

2010. okt. 18. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kinél mi újság?Pozitívak azok a tesztek?:)
2010. okt. 30. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!