Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Második vizeletből terhességi...

Második vizeletből terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Sziasztok ha masodik vizeletbol csinalok tesztet az jó? 7ora elott pisiltem utoljara, ha iszok egy kicsit es kb del korul tesztelek úgy ugyan olyan mint a reggeli vizelet? 21napja késik a menstruációm, 1nap kesesnel delutani vizeletbol negativ, 9 napnal reggeli elso vizeletbol szinten negativ. Szerintetek igy jo?
2023. jún. 12. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát ha 21nap késésnél tartasz és terhes vagy, akkor kb bármikori pisiből kimutatná.


9nap után is negatív volt, en szinte biztos vagyok benne, hogs nem vagy terhes.


Nekem mind a 3 terhességemet (pedig az egyik nem is fejlődött) délutani pisiből a késés utáni napon erősen kimutatta a leggagyibb teszt is.

2023. jún. 12. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
75%

Tavaly voltam éves rákszűrésen, mikor a doki rákérdezett, hogy mikor esedékes a következő menstruációm? Mondtam, hogy nagyjából bármikor.

Hazafele viszont gyanúsnak éreztem, hogy semmi pms tünetem nincs, így vettem egy tesztet. (Még csak nem is 10-est, mert úgy voltam vele, hogy úgyis megjön, csak legalább tudjam, hogy nem baba miatt késik)

Dél körül lőttem el 14. dpon.. Hát nagyjából 10 másodperc volt, míg megjelent a második csík.

Most itt van mellettem a lassan 5 hónapos fiam..

2023. jún. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ennyi késesnel már bármikor bármilyen vizeletbol kimutatna... Szerintem itt nincs szó terhessegrol.
2023. jún. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
75%
Nekem 3 gyerekem van és a két kisebbnél egy jó 9-10 nap késés után lett pozitív akkor is halványan. Ha 21 napja késik és még mindig negatív az szerintem nem terhesség.
2023. jún. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
88%

Biztos nem vagy terhes, teljesen felesleges tesztelni. Ha a következő esedékes mensid sem jelentkezik, menj el orvoshoz. Remélem te se gondolod komolyan, hogy terhes lehetsz. A Mai tesztekkel pont az a baj, hogy már nem várt előtt is mutatják még a kémiait is.


Természetesen egészen más kérdés, ha halvány lila gőzöd sincs a tested működéséről esetleg csak évente háromszor jön meg a mensid. De akkor meg nem lehet késésről beszélni, hiszen nem létezik így, mert nincs mihez viszonyítani.


Ha egyáltalán nem tudsz mihez viszonyítani, lehetséges aktus után 19 nappal bármilyen teszt pozitív lesz terhesség esetén.


De te most biztos nem vagy terhes, vacak az idő, simán lehet csak kimaradt egy ovud.

2023. jún. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
84%
Sajnos igazuk van a többieknek, ez nem terhesség. Ilyenkor már mindegyik teszt kimutatná akármelyik pisiből.
2023. jún. 12. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Sziasztok, negativ a teszt.
2023. jún. 12. 13:55
 8/8 anonim ***** válasza:
Sajnálom :(
2023. jún. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!