Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor érdemes először ultrahan...

Mikor érdemes először ultrahangra menni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Korai a terhességem, 5+3-ik hétben vagyok és június 23-ra kaptam időpontot az orvoshoz.

Volt egy vetélésem, akkor azt mondta az orvosom, hogy ha újra sikerül teherbe esnem, akkor kezdjem el a pozitív teszttől szúrni magam Clexane-al(trombózisom volt) plussz használjam az utrogestant.

Az előző vetélésem barnázással kezdődött aztán vérzés következett és spontán vetélés történt, nem kellett műtéti beavatkozás.

Próbálok nem stresszelni, mert tudom, hogy jóra nem vezet, mégis annyira távolinak tűnik az időpont és izgulok.. annyira padlóra tett az a vetélés.

Hány hetesen érdemes először orvoshoz menni?

Egy sikertelen terhesség után lehetséges egy egészséges terhesség?

Nem vizsgáltattam ki magamat az első után, mert az orvosom nem tartotta indokoltnak.

Köszönöm a választ!



2023. jún. 12. 13:31
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Köszönöm, én is Neked 🤗

(6)

2023. jún. 14. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

8-as válaszoló:

Köszönöm, hogy írtál!

Teljes mértékben igazad van, nem szabad feleslegesen stresszelni, próbálok én is pozitívan hozzáállni az egészhez.



Minden jót kívánok Neked! :)

2023. jún. 14. 14:19
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!