Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehet ilyen hamar tünet vagy...

Lehet ilyen hamar tünet vagy csak bebeszélem?

Figyelt kérdés

Május 31-én jött meg, júni 7-én múlt el. 8-án voltunk együtt. (7napja), majd ismét 3 napja voltunk együtt. Folyásomból ítélve 3-4 napja volt peteérésem (nyúlós/gumis hüvelyváladék). 2 napja fáj a mellem, puffadok és érzékenyebb lettem a szagokra. A ciklisom 26-28 napos és most tartok a 15.napon.

Első gyermekem közvetlenül mensi után fogant, tehát a peteérésem kiszámíthatatlan. Ha véletlenül 8-án teherbeestem már lehetnek tüneteim?


2023. jún. 14. 20:49
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Simán. Én is a második babával már az elmaradt mensi előtt 1 héttel éreztem, hogy sikerült. Minden bajom volt.
2023. jún. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a tüneteidet terhesség okozza, akkor pozitív a teszt.Ugyanis tünetet a hcg hormon okoz,a teszt pedig arra reagál.Ha a teszt negatív, akkor nem a terhesség okozza a tüneteket.Megoldás:csinálj egy tesztet.
2023. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem beleírni, hogy tegnap csináltam és negatív lett.
2023. jún. 14. 20:59
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem terhesség okozza.
2023. jún. 14. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ember 7 napja Te magad írtad!!!

Biológiai ismeretek =0!

Szívesen

2023. jún. 14. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Menj mar valamerre istenem .8-an voltatok egyutt,ma 14.van.

Ha ilyenkor ereznel valamit,az maga lenne az orvosi csoda.meg csak 6 nap telt el ..olvass utana a fogantatas es a terhesseg dolyamatanak ...

2023. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy.Ha minden oké akkor most fog beágyazódni 8-12 nap ágyazódik be már hogy a francba lennének " terhes tüneteid" mikor még hcg-t se termel a szervezeted.Az első hülyeséget ír.Oké a mellfájdalom az nekem pl ovuláció óta tartott de akkor se tituláltam be hogy terhesség.Az volt bizony de ennyi " tünetem" volt.
2023. jún. 15. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Inkább az ovulacio okozza ezeket.

Lehet hogy eddig soha nem volt ilyen, de most van.

Terhes nem vagy.

2023. jún. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!