Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tapasztalatok ovuteszt jóstesz...

Tapasztalatok ovuteszt jóstesztként használatáról? Bejött?

Figyelt kérdés
2010. okt. 12. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
nekem bejött. a nemvárt napján este erős pozitív lett. De csak akkor csináltam egyet.
2010. okt. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A pozitív azt jelenti, hogy a tesztcsík erősebb volt, mint a kontrollcsík?
2010. okt. 12. 14:14
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is bejott!Mar 3 v. 4 nappal a nemvart elott elkezdtem es aznap mar ugyanolyan volt,mig a terhessegi teszten szinte semmi sem latszott :-)

22 hetes km

2010. okt. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy ez sokaknak okozott csalódást, nekem még a korai tesztelés sem jött be, mivel a terhességi teszt kimutatta, hogy terhes vagyok, de sajnos pár nap múlva elment a baba. Akkor az orvosom azt mondta, hogy manapság nagyon korán tesztelünk és a terhességek 30%-a így végződik, ha nem tesztelnénk ilyen hamar, sok csalódástól megkímélnénk magunkat, mert észre sem vennénk, hogy terhesek voltunk.
2010. okt. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is bejött. Az utolsó hcg tesztemet nem akartam "elpazarolni", így az ovutesztet vetettem be dpo 12-n. Vagy kétszer olyan erős tesztcsíkom lett mint ovulációkor, így már tudtam, hogy a terhességi tesztem is kétcsíkos lesz, és lett is :-)

8 hetes kismama vagyok

2010. okt. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!