Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk kisbabát de nem...

Szeretnénk kisbabát de nem jött meg csak gyenge barna folyásom van napok óta , ez mit jelent ?

Figyelt kérdés
Csináltam tesztet de negatív , mindig pontosan jön meg , de napok óta csak enyhe barnás folyásom van . Két hete kezdtünk bele . Ilyenkor ez normális ? Szép napot !
2023. jún. 17. 19:42
 1/9 anonim ***** válasza:
Mikor kellene megjönnie?
2023. jún. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Azért kérdezem, mert nekem is így indult, 3 napig tartott, 2 napra rá teszteltem pozit. (Előtte nem teszteltem)
2023. jún. 17. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Azért az a ritkább, ha valakinek így indul a terhessége.


De akármi is a helyzet, alacsony progeszteronra utal, ami miatt egy esetleges terhesség sem tud megmaradni, vagyis néha persze sikerül. Ha mrá meg kellett volna jönnie, akkor szinte biztos, hogy nem vagy terhes, és a mensid indul most így. Ha ez gyakran előfordul, akkor keress fel vele egy dokit. Egyébként babaprojekt elején sokan járnak úgy, hgoy hirtelen megváltozik a ciklusuk, késik a mensi és egyéb fura dolgokat produkálnak. Ez amolyan pszichés dolog.


Két naponta tesztelj, de a barna folyás is vér... szerintem nem baba lesz. A mai tesztek elég hamar mutatják.

2023. jún. 17. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem akkor, amikor meg kellett volna jönnie, barna folyásom volt helyette, és egyáltalán nem volt progi-hiányom! 1-es, 2-es voltam
2023. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akkor szerencséd volt... de ez azért elég ritka. Nem normális jelenség, és az okát sem mindig tudják. Szerintem baromi ijesztő és én pl nem akarnám így kezdeni a boldogságomat. 7 évet vártunk a csodánkra, de sose jutott eszembe, hogy terhes lehetek, csak mert furább volt a mensim, vagy bármi.


Létezik vérezgetés terhesség alatt, de akkor sem a legidálisabb dolog. Ha 1000-ből egynek jól végződik. Nyilván aki babára vagyik, mindenbe is próbál kapaszkodni, de azért van egy határ és a vér az pont egy olyan határ aminél az ember elengedi.

2023. jún. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok :)kicsit féltem a válaszoktól . pénteken kellett volna megjönnie . Kicsit rágörcsölök mivel januárba volt egy vetélésem egy perforált végbél gyulladás miatt sajnos majdnem belehaltam két hónapig voltam vele korházba nem tudták levinni a gyuladást mütét után . Várok pár napot meglátjuk mi lesz .
2023. jún. 17. 23:37
 7/9 anonim ***** válasza:

Elhiheted, hogy én sem választottam, hogy barnázni szeretnék. :D így alakult.


De azért nem aggódtam, mert eszembe sem volt, hogy terhes lehetek.

Ezért is teszteltem csak 3 nappal az után, hogy elmúlt, mert elkezdett feszülni a mellem... máskor mensi előtt feszül, nem utána.


Egyébként nem olyan ritka az, hogy vki a nemvárt idején barnázik.

2023. jún. 18. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Sajnálom, ami Veled történt Kérdező. Borzasztó lehetett. Bele sem merek gondolni. Én is vesztettem el sajnos babát, ami önmagában is rettenetes, hát még ilyen körülmények között. :(


Drukkolok Neked, hogy ezúttal sikerrel járj! :)


(1,2,4,7)

2023. jún. 18. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves 7-es, arra értettem, hogy ritka, ha valaki barnázás mellett terhes :D

Nyilván nem számíthattál rá, csak itt gyakorin sokan tényleg még a 4 napos vérzés mellett is még reménykednek, csak mert kicsit kevesebb a megszokottól :)


Kedves Kérdező, nem semmi amin átmentél, nagyon sajnálom és egyben örülök is, hogy szerencsére már jól vagy.

Drukkolok én is a mielőbbi sikerért.

Sajnos azt vezsem észre, hogy kb mindneki veszít el terhességet legalább egyszer... úgy tűnik ez egy ilyen út. Kissé rögös, de megéri minden fájdalmával együtt.

2023. jún. 18. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!