Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szoptatás mellett teherbeesés-...

Szoptatás mellett teherbeesés-tapasztalatok?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már van egy 10hósom, ősztől pedig rágyúrnánk a tesóra, viszont nem jött még meg. Napjában kb 3x szopizik, éjszaka viszont többet, sokat… sosem cumizott, helyette a cicimet használta, sztem innen ez a jó szokàsa. Ha őszig nem jön meg, gondolom felejtős lenne akkor elkezdeni próbálkozni, ugye?

Van itt olyan személy, aki szoptatás mellett mensi nélkül terhes lett? Néha olvasni ilyen mendemondákat…

Köszi előre is!


2023. jún. 18. 22:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk ismerősi körben, aki szoptatás alatt akart terhes lenni, na annak nem sikerült. Aki nem akart, na annak meg igen.



Én 1.gyerek után addig nem tudtam teherbe esni, míg szoptattam. A végén már csak 1x, még akkor sem. Mikor elhagyta, utána viszont egyből sikerült

2.gyerek után semmi szín alatt nem akartam 3.babát. szoptattam, meg sem jött, fogamzásgátlót is szedtem. Terhes lettem.

2023. jún. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Köszi! Mennyi idősek voltak ekkor a babáid?
2023. jún. 18. 22:32
 3/23 anonim ***** válasza:
83%
Az enyém 5 hónaposan leválasztotta magát, pedig volt tejem bőven. Nem értem azóta sem, pedig nagyon kitartóan próbáltam még 1 hónapig visszaszoktatni. A leválás után kb egy hétre megjött, és még abban a hónapban terhes lettem. Mi nem védekeztünk szülés utántól.
2023. jún. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
72%

Az első peteérés MEGELŐZI az első menstruációt!

Legyünk már ilyen alap dolgokkal tisztában.

Nem menstruáció kell a terhességhez, hanem peteérés

2023. jún. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

10től 17hónapos koráig szoptattam a fiam. 18hónapos elmúlt mire terhes lettem.


Lányomat 10hónapig szoptattam, 8hónapos volt, mikor terhes lettem. (de nem maradt meg, 7hetesen elment. Nem tartottuk volna meg amúgy sem)


1#

2023. jún. 18. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen, ezzel tisztában vagyok. Lehet hülyén fogalmaztam. Engem az a része érdekel a dolognak, hogy lehet-e peteérés menstruáció nélkül? Ha már menstruàció lehet peteérés nélkül…🤔
2023. jún. 18. 22:46
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

#5

Úgy tudom, megváltozik az anyatej íze, ha az anyának újra van peteérése, amit vagy tolerál a baba, vagy nem. Talán nálad is ez lehetett a gyors leválasztás oka, hisz egy hétre rá megjött.

2023. jún. 18. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
46%

Engem az a része érdekel a dolognak, hogy lehet-e peteérés menstruáció nélkül?


🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

Ezt hívják terhességnek... Tudod, olyankor megtermékenyül a petesejt, beágyazódik, és nem menstruálsz.

2023. jún. 18. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Anyám… inkább lefekszek aludni, mielőtt minden szavamba belekötsz. 🤦🏻‍♀️😂
2023. jún. 18. 22:52
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Csak úgy lehet peteérés mensi nélkül, ha terhes leszel. Tehát ha pont az első peteérésből rögtön terhes is leszel.
2023. jún. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!