Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha a párommal együtt voltunk...

Ha a párommal együtt voltunk egyszer, de mikor magához ért, ondós lett a keze, letörölte zsepivel, és megujjazott, lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Ez egy nagyon hülyén megfogalmazott hülye kérdés, elnézést, de nagyon kétségbe vagyunk esve, és nem tudjuk mi lesz, mindketten fiatalok vagyunk, és még nagyon korai lenne, ha neadjisten terhes lennék.. de igazából annyi történt, amit feljebb leírtam, védekeztünk is, mindkettőnknek ez volt az első.

Tényleg bocsánat előre mindenkitől a hülye kérdés miatt, de jólesne, ha mások segítenének. Köszönöm, ha segítesz!



2023. jún. 20. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Nem. Ahhoz sokkal több kell. Figyeljetek jobban biosz órán.
2023. jún. 20. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
85%

Huh ez a kérdés volt kint 2-3 napja xD


Olvasd vissza..... és ne szexelj...


Te magad mondtad, hülye kérdés.


Nem lehetsz terhes ennyitől. Komolyan gondold át, elég érett vagy e szexelni.... már most félek, hogy milyen világban fog felnőni a gyerekem. Én nem értem, hogy lehetnek ennyire buták a mai tinik. Rendesen ijesztő :(


És nem bántani akarlak, de ez tényleg rémisztő. Olvass utána a neten...szó szerint ma már mindent is megtalálni fent. De még a google használata is nehezetekre esik...kötve hiszem, jól esik az itteni kommentek nagy része.

2023. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ennél természetesen több kell ahhoz hogy teherbe ess,
jan. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!