Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli lesz, vagy...

Méhen kívüli lesz, vagy elvetélek? Vagy mégis van remény?

Figyelt kérdés

Utolsó mensim szep.3.án volt (tehát ez már a 6. hét lenne), két + tesztem van, a 2.-t tegnap reggel csináltam. A doki ma egy hete nézett uh-on, akkor csak a megvastagodott méhnyálkahártyát látta, és ma is. (((-:

Mi lesz ebből? Félek a méhenkívülitől!

Tüneteim nincsenek, nem vérzek.

GYors válaszokat várok!


2010. okt. 12. 17:15
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:

méhen kivül nem is nézte meg?

..

sajnálom de szerintem nem sok jóval kecsegtet.

2010. okt. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Gondolom az előzmények alapján nézte doki,méhenkívül is,a petevezetékben is nem?lehetséges hogy késöbb van peteérésed és még azért nem látszik.A méhekívűli általában komoly fájdalommal jár,és az is jó jel hogy nem vérzel.kívánom a legjobbakat!
2010. okt. 12. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hüvelyivel és hasival is megnézett. Sehol nem látta. (-:
2010. okt. 12. 17:43
 4/24 anonim ***** válasza:

akkor sajnos el fog menni.

én is hat hetesnek számoltam az ut. mensi alapján és a doki még csak petezsákot látott hétfőn.

még 4 napot húztam utánna... sajnálom.

2010. okt. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:
De akkor méhen kívüli ugye nem lesz? Annak már lenne jele, nem?
2010. okt. 12. 17:57
 6/24 anonim ***** válasza:

igen azt látta volna-


sajnálom....

2010. okt. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
köszi
2010. okt. 12. 18:06
 8/24 anonim ***** válasza:
Én ezt nem értem,miért törvényszerű hogy elmegy.Egy nap híján 7 hetes voltam,és kb.10 perc volt mire megtaláltuk a babaát,mert alig látszódott a petezsákban (szinte el volt bújva) mégis ott volt,és dobogott a szíve.Doki szerint egy rosszabb uh-val nem is láttunk volna semmit.
2010. okt. 12. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
petezsákot sem lát
2010. okt. 12. 18:15
 10/24 anonim ***** válasza:

értem amit irsz de nála is meg nálam is keresgélés nélkül se volt semmi csak nyálkahártya meg nálam petezsák.

a baba akinek lenni kellett volna benne nem volt... ilyenkor magától beindul a vetélés.

2010. okt. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!