Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Együttlét után 12 nappal,...

Együttlét után 12 nappal, beágyazódás után 3 nappal negatív teszt. Korán teszteltem?

Figyelt kérdés
Fontos tudni, hogy 33 napos a ciklusom és már egy hete késik. Igen ezek alapján menstruáció előtt pár nappal estem teherbe vagyis jun. 10-én (egyetlen próbálozós együttlét volt). A beágyazódást meg éreztem. Több helyen olvastam, hogy rá 3 napra már mutatnia kéne valamit az érzékeny tesztnek.

2023. jún. 22. 12:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha terhességtől késne a mensid, nyilván mitatná a teszt
2023. jún. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
93%
A beagyazodast mikent erezted meg?annak nincs senmi tunete max egy kis verzes.
2023. jún. 22. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Görcs, erős szúrás. Első terhességemnél is pont ilyen volt.
2023. jún. 22. 12:25
 4/17 anonim ***** válasza:
93%

De ha _lett volna_ beágyazódás, akkor a teszt + lenne.

Amit éreztél, az egy hétköznapi görcsöcske volt, amire azért figyeltél most fel, mert túlságosan rá vagy pörögve a terhesség témára.

2023. jún. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
88%

Nem vagy terhes, fogadd el. Menstruáció előtt pár nappal eleve kicsi az esélye teherbeesésnek, mivel valószínűleg már túlvagy az ovun. Igen, tudom, de van, akivel pont ez történt. Igen, mindenki abba 1millióból egybe kapaszkodik.

Múlt hónapban én is tutira éreztem a beágyazódást. Pont ugyanolyan volt, mint az előző terhességemnél, ahogy az összes többi "tünet" is. Azzal a különbséggel, hogy nem voltam terhes😁

2023. jún. 22. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
90%
De nem estél teherbe.
2023. jún. 22. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
78%
Jó isten gyere le. Az erős szúrás a sárgatesthormontól is lehet. Ez nem jelent se terhességet se beágyazódàst. Nem vagy terhes.
2023. jún. 22. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
80%
Ha annyiszor lennék terhes ahányszor erős szúrást érzek, akkor egy focicsapatnyi gyerekem lenne. Azért durva, hogy ilyen sötét vagy , pedig már van egy gyereked.
2023. jún. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Jézusisten. Megérezte a beágyazódást...
2023. jún. 22. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a görsca, erős szúrás lehetett az ovulációdtól is, akkor még igazából nem is késik a menstruációd...
2023. jún. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!