Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Milyen csík számít pozitívnak?

Milyen csík számít pozitívnak?

Figyelt kérdés
Ma délután teszteltem, de csak egy nagyon nagyon halvány csík jelent meg a tesztablakban a kontrollcsík mellett.Olyan halvány hogy alig lehet látni.Nem bírtam már a bizonytalanságot és olvastam hogy lehet használni ovulációs tesztet jóstesztként.Na az teljesen pozitív lett.Szerintetek akkor terhes vagyok?
2010. okt. 12. 18:41
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Ha látható halvány csik, akkor az akármilyen halvány is, nem véletlenül van ott, biztos, hogy baba van! Gratulálok és boldog babavárást!
2010. okt. 12. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ha még megvan a teszted fotózd be és hátha látjuk rajta mi is akkor a csíkot. Ha nem vagy biztos a tesz eredményében várj 1-2 napot és a reggeliből tesztelj inkább. Azért én bízok benne, hogy összejött, mert a halvány csík is csík.
2010. okt. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Hol állsz a ciklusodban!Hányadik napnál?A halvány csík is csík azt mondják!Ha délután csináltad és ott a csík holnap reggel biztos erősebb és határozottabb lesz főleg ha az ovu teszt már határozottan pozi!!!

Szurkolok neked!

Reggel első vizeletből csinálj még egy tesztet aztán írd meg az eredményt!

Kívánom,hogy + legyen!

Írj!

Drukkolok!!!

2010. okt. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Általában 30 naposak a ciklusaim és most vagyok a 34.napon.Mensi előtt mindig egy héttel nagyon fájnak a melleim de most nem fájt és most kb 2 napja csak a mellbimbóm érzékeny egy kicsit és jele sincs hogy meg akarna jönni.
2010. okt. 12. 18:59
 5/19 A kérdező kommentje:

Nem tudom elhinni hogy pozitív mert már 10 hónapja próbálkozunk.

de szerintem holnap elmegyek orvoshoz, csak az a baj hogy nem tudom nem e megyek túl korán.Szerintetek már ilyenkor meg tudja állapítani ha terhes vagyok?

2010. okt. 12. 19:01
 6/19 anonim ***** válasza:
Várj még legalább 2 hetet! Akkor már tuti lát valamit! Főleg ha nincs semmi bajod!
2010. okt. 12. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
áá addig nem bírok várni már most is megöl az idegeskedés.
2010. okt. 12. 19:08
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerntem jó ha elmész legalább megbizonyosodsz a dolgokról. Elméletileg már látnia kell a petezsákot vagy legalább a sejtcsoportosulást.
2010. okt. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Gratulálok boldog babavárást kívánok!!!:-)
2010. okt. 12. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
A petezsákból és a sejtcsoportulásból már meg tudja állapítani a terhességet?Szóval tud már abból valami biztosat mondani?Ne haragudj nem akarok értetlen lenni csak nagyon nagyon ideges vagyok.
2010. okt. 12. 19:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!