Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam hcg vérvételen(3 teszt...

Voltam hcg vérvételen(3 teszt pozitiv volt) 8,85 lett a referenciatrtomány pedig 5 volt ez terhesség ?

Figyelt kérdés

Mikor elsőnek elmentem ultrahnagra lattak valamit.. vissza rendelt 2 het múlva már akkor nem látott semmit persze elszomorodtam ezután elküldött vér vételte..

Utána elsőnek barna utana rendes vér jött de a teszt ugyan ugy pozitiv

Terhességnek semmi jele ez múlt hónapban volt.. most mikor megkellett volna jöljön megjött


2023. jún. 27. 22:23
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Nem
2023. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Inkább az lehet, hogy még nem ürült ki a szervezetedből a hcg.

Vagy, bár nem tudom hol tartasz a ciklusodban, ha túl vagy már a peteérésen 8-9-10 napja, akkor lehet új terhesség.

2023. jún. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
97%
Csak volt terhesség. Nem ürül ki rögtön a hcg. Nekem a vetélés napján volt a legerősebb a tesztem, mert odáig nőtt a hcg. A vetéléssel nem lesz rögtön 0.
2023. jún. 27. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
63%

Legalább százas nagyságrendű érték kell, hogy azt momdhassuk, elindult valami.

Néhány ezres pedig már bíztató, hogy jó irányba tart a dolog.

A 8 az semmi sajnos.

2023. jún. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!