Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha van ez az ovulácios tojásfe...

Ha van ez az ovulácios tojásfehérje szerű nyák akkor biztos hogy van ovulácio is?

Figyelt kérdés
Vagy ez önmagában még nem feltétlen jelenti az ovuláciot?
2023. jún. 30. 08:43
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem, ennyiből még nem lehet tudni.
2023. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos nem tudni, nem mindig sikerül ám a tüszőrepedés. Az Lh csúcs sem garancia rá.
2023. jún. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindig,sajnos. Nekem több hónapon át nézték UH követéssel a ciklusom,volt hogy vérvétel is volt. Volt nyák ugyanúgy,hasfájás,LH teszt is mutatta,pozitív volt. Ultrahangon pedig abba a hónapba pont nem volt tüszőrepedés. Végignézték 2 naponta,meg se ért... még is éreztem.
2023. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem pl ovu után 1 héttel van ez a nyák.

Barátnőmnek ovu elött pár nappal.

Szoval az sem garancia, hogy mikor van.

2023. jún. 30. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csinálj lh tesztet abból legalább biztosra mész, söt az ovuláció pontos napját is tudni fogod, ez a nyákfigyelgetés...Öszintén én megse éreztem eddig az ovulációt amíg nem akartam gyereket és nem kezdtem el nézni hogy mikor is van.
2023. jún. 30. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!