Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki érezte a beágyazódást...

Aki érezte a beágyazódást mondjuk görcsölés formájában, annak meddig tartott?

Figyelt kérdés
Azokra gondolok, akinek pl. mensi szerű érzése volt, az kb. hány napig volt! Egy vagy több? Nekem hétfő óta van, de csak nem jön meg! A nemvártig még kb. 4 nap lenne!
2010. okt. 13. 08:06
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy-két percig tartott ez a szúró görcsös érzés, ekkor már tudtam hogy pocaklakóm van. Ma már másfél éves
2010. okt. 13. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor nekem ezek szerint mensi lesz!:((

2010. okt. 13. 08:15
 3/5 anonim ***** válasza:
Fogantatás után 10 nappal hirtelen erős mensis fájdalmat éreztem, azt hittem azonnal megjön. Utána ezt már végig éreztem hellyel-közzel a 12 hétig.
2010. okt. 13. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ebből nem lehet következtetést levonni. Tudod ahány ház...

Van akinek semmi nincs olyankor, van akinek szúrkál, vagy mensi szerü érzése van, és van akinek 1 napig tart, van akinek több. Ugyhogy attól nem leszel okosabb, hogy a kis Juliska mit érzett. Nekem szurkált akkor a pocakom, és közel 1 hétig tartott. Simán lehet, hogy baba van a dologban nálad, de ennyiből még nem lehet jósolgatni, ne őröld magad rajta. Majd 4 nap múlva megpróbálhatsz reggeli elsőből tesztelni. Megy a drukk. Majd írj, hogy mi lett.

2010. okt. 13. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a bátorítást! Hát remélem,hogy igazatok lesz és lesz baba! Csak olyan szörnyű,hogy hétfő óta "várom",hogy akkor ne szórakozzon jöjjön meg, de semmi. Többet vagyok a wc-n bugyit nézegetni,mint az irodámban!:))

Remélem lesz mit megírnom!:)

2010. okt. 13. 08:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!