Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késik a menstruálcióm mégis...

Késik a menstruálcióm mégis negatív a teszt?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Már 2 napja késik és semmi jelét nem látom annak hogy megjönnek

De már lassan 1 hete feszül a mellem nagyon fáradékony vagyok ha tehetném egész nap aludnék és székrekedésem is lett…ma reggel teszteltem és negatív lett szerintettek mit tegyek?



2023. júl. 6. 06:51
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várjál türelemmel. 2 nap eleve nem késés mert nem gépek vagyunk. A leírt tüneteid pedig nem terhes tünetek.
2023. júl. 6. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
95%
Semmit. 2 napja kesik, ez azert nem a vilag vege. Majd megjon.
2023. júl. 6. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 A kérdező kommentje:
Akkor még várjak aztán csináljak másik tesztet? Egyébként ti hány nap késéssel csináltatok először tesztet?
2023. júl. 6. 07:16
 4/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem hinnem,hogy terhes vagy, ha nagyjabol pontos a ciklusod, akkor 2 nap kesesnel pozitiv lenne a teszted. + ha a tuneteid terhessegtol lennenek, akkor szinten pozitiv lenne a teszted, mert ezeket a hcg okozna.

De persze, csinalhatsz meg,ha annyira akarsz, mondjuk 2-3 nap mulva.

2023. júl. 6. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 A kérdező kommentje:

Mindig 29-30 napos a ciklusom csak azt nem értem akkor miért késik ilyen nem igazán szokott előfordulni

Ha nem jön meg 2-3 nap múlva megismétlem a tesztet

2023. júl. 6. 07:31
 6/44 anonim ***** válasza:
100%
A ciklus nagyon érzékeny "dolog", késhet attól is, hogy többet stresszelsz, sokat fogytál/híztál rövidebb idő alatt, vagy hormon gondok vannak.
2023. júl. 6. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy terhes...de ha akarsz csinalhatsz tesztet meg egyet.

Nekem is szokott kesni,meg tobbet is ...mar eleg sokszor olvashattad itt,hogy a nő nem robot...ha meg neked soha nem kesett,nem azt jelenti,hogy soha nem is fog.

Nekem keses utan ket nappal pozitivak voltak a tesztjeim,delutani pisibol.

2023. júl. 6. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
58%

A 3. Kimaradt ciklus után kell orvoshoz fordulni terhesség nélkül, addig még a kimaradás is normális. Tudom, mert én voltam 2 ciklus kimaradással egyszer, és már dokihoz akartam menni, akkor néztem utána.

Amúgy bocsi, de mindig megmosolygom ezt a 2 napja kimaradt dolgot. Nekem világ életemben rendszertelen, 27-45 napig akármi lehet. Úgyhogy én minden teszttel megvártam/megvárom a 45. napot is, és kb az 45-50 kötött tesztelek... Terhességnél úgy pont ekkor is jöttek az erősebb tünetek.

2023. júl. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg nem vagy terhes,csak késik. Normális 4-5 nap késés is. Ha akkor sem jön meg, csinálj tesztet, hogy megnyugodj.
2023. júl. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Szerintettek melyik a legmegbízhatóbb terhességi teszt?
2023. júl. 6. 14:56
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!