Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha elmúlt a petefészek fájdalo...

Ha elmúlt a petefészek fájdalom akkor megtörtént az ovuláció?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam a ciklusom közepén és már napokkal előtte fájt a jobb oldalt a petefészeknél, tegnap már eléggé feszített. Ma reggelre elmúlt. A hőm a tegnapihoz képest 0.4 fokkal megemelkedett. Most volt akkor ovuláció?

2023. júl. 12. 20:07
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Lehet. Ki tudja? 🤷‍♀️
2023. júl. 12. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
57%
Használj tesztet?!! sakkozna a franc hogy na most ovuláltam vagy sem.Ha gyereket akarsz akkor a pontosságra hajt az ember.Vannak többféle tesztek, applikációval követhető stb ami pontosan megmondta melyik nap ovuláltam.Ennyi.
2023. júl. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
2# hát azért ez így nem igaz...attól, hogy van egy lh csúcs (márpedig az ovu teszt ezt mutatja meg), attól még nem biztos, hogy meg is repedt.
2023. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor inkább úgy teszem fel a kérdést, hogy jelezheti-e a fájdalom elmúlása, hogy megtörtént az ovuláció? Ultrahangon látott az orvos egy domináns tüszőt.
2023. júl. 12. 21:32
 5/11 anonim ***** válasza:
66%
Ha megemelkedett a hőd, akkor megvolt az ovuláció.
2023. júl. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
4# nyilván jelezhet, de biztosra akkor mehetsz, ha ultrahangos követèst csinál a doki. Az , hogy látott egy domináns tüszőt még nem garancia semmire. Próbálkozzatok, aztán meglátjàk. Ne gondold túl ennyire.
2023. júl. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 semmi túlgondolás nincs benne. Egy egyszerű kérdést tettem fel.
2023. júl. 12. 22:21
 8/11 anonim ***** válasza:
3 természetesen, nem biztos hogy megrepedt, de legalább betudod sorolni hogy melyik napon is lehet és ha megrepedt akkor sikeres lehet a beágyazódás.
2023. júl. 13. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
7# Egyeltalàn nem egyszerű kérdés. Nem tudjuk. Nem érted? 😀 Lehet, hogy igen. De ezt te is tudod. Szóval semmi értelme a kérdésnek.
2023. júl. 13. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne egyszerű? Ha felment a hője, akkor volt ovu. Utolsó alacsonyabb hős napon. Nem olyan bonyolult ez…
2023. júl. 13. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!