Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes vagyok? Nem értem

Terhes vagyok? Nem értem

Figyelt kérdés
Nem mindig de néha hányingerem van az éves után, és talán mintha a petefészkem fájna alul , egyszer az egyik oldalt máskor a másik oldalt , nem rég meg volt, de 3 napig tartott kb, első nap alig valami , második nap nagyon jött, és harmadik nap megint épp hogy pár csepp.Hozza teszem nagyon stresszelek jelen pillanatban is.

2023. júl. 17. 06:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha megvolt, akkor kétlem, hogy terhes lennél.
2023. júl. 17. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 qkker1 ***** válasza:
Nicked alapján, max. idióta vagy.
2023. júl. 17. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen csak azért aggódok mert lehet lecseréli vérzés volt csak.
2023. júl. 17. 09:19
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a lecsereli verzes?
2023. júl. 17. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom mirol beszelsz, milyen verzes, mindegy, de csinalj egy tesztet es akkor megnyugszol, ha a menstruaciodnak nem hiszel.


Ha terhes vagy, pozitiv lesz.

2023. júl. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Vedd fel a cipődet, majd sétálj el a legközelebbi Dm-be vagy Rossmannba. Ha messze van, használj valamilyen közlekedési eszközt! Válaszd ki a legolcsóbb terhességi tesztet! Menj a pénztárhoz. Miután a néni lecsippantotta a vonalkódot, adj neki pénzt vagy bankkártyát! Majd menj vissza haza, és pisild le a tesztet. Vagyis olvasd el a használati utasítást és cselekedj a leírtak szerint!

Neee már! Szerinted mi pontosat tippelünk itt??? A hányinger meg a késés bármitől lehet. Ha szexeltél védekezés nélkül, akkor 50% vagy igen, vagy nem. A teszt majdnem tuti, de legalábbis ritkán téved. Aztán jön a doki az ultrahanggal. Az már 100% 😉

2023. júl. 17. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 qkker1 ***** válasza:
Gyorsan láthatatlanná tetted magad, HomiTomi!
2023. júl. 17. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!