Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor teszteltetek elsőnek és...

Mikor teszteltetek elsőnek és mikor lett pozitív a tesztetek?

Figyelt kérdés

Ovulációtol hányadik napon (dpo-n) lett pozitív a tesztetek?

8honapja próbálkozunk, ez az első clostis hónapunk, tegnap 12dpo-n teszteltem egy érzékeny teszttel és inkább negatív, csak én látok extra halvány vonalat.. Tudom mindenkinek más csak már sokszor úgy érzem ilyenkor elfáradtam, tudom azt is hogy 8 hónap nem 1 vagy 2 év de elvesztettem a pozitívitásom. Főleg hogy a plusz progeszterontol brutal szédülés, fáradság van.


2023. júl. 17. 10:53
 1/9 A kérdező kommentje:
2023. júl. 17. 11:04
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 13.napon lett extra pozitív, másnap csináltam egy digitálisat. Pozitív volt. Nekem 12 nap a luteáris fazisom, szoval elvileg 1 napja késett, de a 10es teszt még kérdéseket hagyott.
2023. júl. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
61%
Érdemben nem tudok hozzászólni a kérdéshez,de én is látom azt a vonalkát! Szurkolok, hogy pozitív legyen!!:)
2023. júl. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%
Predictor earlyval tesztelj 12 dpon már egyértelmű az eredmény, nekem 9 dpon mindig + volt ha elindult valami
2023. júl. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a teszt negatív,várd meg amíg késik.
2023. júl. 17. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem holnap reggel a predictor egyértelmű lesz. Én nem nagyon szoktam látni a képzelt csíkokat, de itt mintha valóban lenne valami.
2023. júl. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%
Mindhárom alkalommal akkor teszteltem, mikor nem jött meg előző nap. Másnap reggel csodák csodájára pozitív volt a tesztem. Életemben 3 tesztet csináltam, 3 gyermekem van. Ha mindenki megvárná míg nem jön meg neki, nem lenne ennyi felesleges idegeskedés. Igaz a teszt gyártók már éhen haltak volna.
2023. júl. 17. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
88%

A nemvárt napján (14. dpo) teszteltem először, és akkor is lett pozitív.

Mindig csak akkor teszteltem, ha aznap nem jött meg, vagy már késett. 6 év próbálkozás után lett pozitív a tesztem (millió kivizsgálás, minden rendben van után, természetes úton) A héten lesz 6 hónapos a mi kis csodánk.

2023. júl. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

A kislanyommal 1 hét késéssel teszteltem, erősebb volt a tesztcsik, mint a koktrollcsik.

Azóta 2x teszteltem az aktuális menzesz első napján, viszonylag erős pozitivakat, de azok kemiaiak voltak .

2023. júl. 17. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!