Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 12dpon 10es teszt biztosat mutat?

12dpon 10es teszt biztosat mutat?

Figyelt kérdés

Holnap leszek a 12.dpo-n, és megyünk nyaralni. Ha reggel csinálok egy tesztet, az mutatja majd, mizu? Ott nem akarok ezzel foglalkozni, plusz nagy családi összejövetel lesz , mindenki egy szálláson, isten mentsen valaki megtalálja a tesztet, le se szállnának rólunk.

Szeretném jól érezni magam, kis alkohol, alkoholhoz cigi, de ha pozitív, nyilván nem. Bár tudom azt is, hogy még nincs osszekottetés. Ebből baj nem lenne, főleg hogy nem leinni akarom magam, csak pár pohárral innék úgyis ( azt hiszem minden lehetséges kérdésre valaszotam)

Ovu biztos, papíron holnap kéne megjönnie.


2023. júl. 17. 15:32
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
75%
Predictor early nekem 9dpon +, ha van valami
2023. júl. 17. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg mutatja már ha biztos az ovu.Az más tészta,hogy cigizni már teherbeesés előtt sem nagyon kellene,mert a méreganyagok,nikotin ott van a véredben,arról nem beszélve,hogy nem mindenkinek megy egyik napról a másikra,hogy leteszi.De ez nyilván csak a saját véleményem,mindenki úgy csinálja ahogy akarja.
2023. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Alkoholhoz cigi, ezt írtam. Se nem iszom, se nem dohányzom napi szinten.
2023. júl. 17. 15:49
 4/32 anonim ***** válasza:
38%
Értem!Én se alkoholt nem fogyasztanék,se nem ciciznék,ha csak minimális esélye is lenne,hogy baba van,vagy azon dolgoznék hogy legyen.De ez én vagyok.
2023. júl. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
83%

Nem feltétlenül mutatja még ha terhes is cagy. Vagy épp mutat majd, megörülsz, és elbacca a nyaralást ha megjön mert csak kémiai volt.


Menj nyaralni, szerintem kibirod hogy nem iszol és cigizel ezalatt az egy hét alatt. Ha hazajöttök csinálsz egy tesztet

2023. júl. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
35%
Namost ha nem iszol,dohányzol naponta,viszont gyereket szeretnél, akkor akkora áldozat lenne most ezen a nyaraláson nem inni,meg nem dohányozni?Ezt a kocadohányzást sosem értettem amúgy.Ettől sokkal nagyobb áldozatokat kell ám majd meghozni a gyerekért,csak szólok.Szóval amit én tennék,az az,hogy szépen ellazulnék pia,meg cigi nélkül,mert úgy is jól lehet magadat érezni ám.
2023. júl. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Köszönöm, van már gyermekem és így is az megy reggeltől estig hogy mikor lesz már kistesó kb 2 hetes korától... Tudja mindenki a családban hogy társaságban én is iszom egy sört vagy rágyújtok, ha most nem, le nem vakarom magamról az árgus tekinteteket és az sokkal bosszantóbb.

Amellett hogy nem iszom rendszeresen, ha 1 éve nem jön össze a baba és még annyi örömöm sincs hogy néha társaságban én is iszom egy sört vagy bort a többiekkel, szintén jobban frusztrál, mintha jól érzem magam és úgy sem.

2023. júl. 17. 20:28
 8/32 anonim ***** válasza:
75%
Menne a franc ilyen családdal nyaralni akik azzal faggatnak mikor lesz már második gyerek.Mi közük van hozzá.És ha nagyon nehezen jönne össze a baba? Akkor én bizony rosszul venném ezeket a célzásokat. Én csinálnék egy tesztet a többieket meg leszarnám ki mit gondol ..Ha meg megsejtik ugye a nemivásból akkor meg, úgyis erre vártak álmukba is h legyen gyerek.Érdekes családod van mindenesetre.
2023. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem az én családom, a férjemé.

Na mindegy, eléggé elterunk a tárgytól.

2023. júl. 17. 20:51
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
Csinálj egy tesztet mielött mész.
2023. júl. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!