Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kb fél éve próbálkozunk...

Kb fél éve próbálkozunk második babàval (33vagyok) a sikertelen hónapok folyamán egyre jobban vágyom, h összejöjjön és letargiàba esek mikor megjön,hogy lehet pozitivan kezelni ezt a helyzetet? hogy tudnánk mégis összehozni?

Figyelt kérdés
negativ kommenteket nem kérek, akkor inkább ne reagálj rá, köszi
2023. júl. 18. 14:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
74%

Mi is próbálkoztunk kb. fél éve pár hónap erejéig. Én is 33 vagyok. Nekem volt kémiai terhességem, és én ettől megijedtem. Úgyhogy jelenleg mi egyáltalán nem próbálkozunk.


Egyébként ilyenkor arra koncentrálj, hogy van egy gyönyörű, egészséges gyereked (nekem is van 🥰), és ez a lényeg. A többi majd jön talán.

2023. júl. 18. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
62%
Próbáld elterelni a figyelmed valamivel,mert ígymég nehezebben fog összejönni a baba
2023. júl. 18. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Követem, ha nem baj. Bár én még csak 32 vagyok, és 1 hónapja volt 1 missed abom, 2 hete műszeres befejezéssel. :( még várom a mensim, azután próbálkozhatunk újra. November óta vágyunk testvérre, bár az első babánk is 9 hónap alatt "sikerült". Ilyenkor olyan lassan telik az idő :(

Kérdező neked mennyi idős az első gyermeked?

2023. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
66%
Tudom ez nem vígasztal titeket, de én 34 leszek nemsokára és az első babára várunk. 9 hónap után sikerült, de elvetèltem. Azóta újabb hónapok teltek el és semmi.
2023. júl. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Sziasztok ,én is 33 éves vagyok. Meg nincs gyermekem. Ez az ötödik hónapi próbálkozásunk. Már nagyon szeretnénk mi is egy kis csöppséget 🙂 ne keseredj el ,hidd el nem vagy egyedül.
2023. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Mi december óta akarunk kistestvért, de eddig egy kémiai terhességem volt sajnos, doki szerint minden rendben, de engem is nagyon frusztrált hogy mindent megteszek a dolgokért és mégsem jön össze :/

Most már próbálok nem figyelni a jelekre és az időre hátha összejön így :)

Ami plusz hogy nemrégiben elkezdtem szedni a Novofam méhpempőt hátha segít :)

2023. júl. 18. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Tesztek valamit a sikerért vagy "majd lesz valami" alapon megy most a projekt? Ha nem, érdemes utánanézni, miket lehet még tenni, ez enyhítheti a letargiád.

Ovulációfigyelés, testhő-mérés (egész ciklusban), vérvétel (különös tekintettel a pajzsmirigy hormonokra, cukor- és inzulinterheléssel), megtermékenyülést segítő síkosító, spermaanalízis, Aviva-torna... elég hosszú a lista, és ha a vérvételkor vagy spermaanalíziskor valami kiderül, arra még rá lehet menni koncentráltan.

Tudom mert nekem 1.5 év próbálkozás volt, szóval lassanként mindenen végigmentem. Ha nem időzítetek, nem csinálsz ovufigyelést, stb, statisztikailag a fél év igazából nem hosszú, bár értem hogy szomorú vagy de ezt is tudatosítani kell.

2023. júl. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Nagyon rástresszelsz erre az egészre sajnos( amit értek is és nem is nagyon olyan egyszerű erről lemondani vagy aztmondani hogy oh majd jön) és " ezért sem sikerül" legalabbis én ezt tapasztaltam magamon meg a körülöttem lévők is hogy amíg erősen rástresszelsz erre nem jön a baba majd amikor lenyugodsz és ugyvagy vele hogy majd jön " összejön" jó oké mondjuk én 3 hónap után " adtam fel" nem stresszeltem rá, nem gondoltam rá és megfogant a 4.hónapban.Körülöttem lévők szintén ezt mondták.Mintha ez az egész pszichés lenne és az agyunk döntené el, pedig nem.Próbálj picit megnyugodni :( Szépen nézni mikor ovulálsz pontosan akkor együtt lenni ( ha érdekel én hogyan csináltam milyen teszttel irj privit)
2023. júl. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 33 éves vagyok, februárban kezdtünk el próbálkozni. Elsőre össze jött, majd következett a sokk, hogy méhen kívüli baba. A bal petevezetékem ki kellett venni. Most kezdtünk újra próbálkozni, de nagyon parázson. Kitartást! Össze fog jönni. A célért mindent!
2023. júl. 18. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
koszi a válaszokat, az a gond hogy tényleg én olyan tipus vagyok hogy szeretek mindent előre tervezni, hogy mit hogyan és ovut is tudom nagyjából, két naponta egyutt vagyunk, nehèz ez a ne görcsölj rà tanács, mert sajna èn ilyen vagyok akkor is, bàr nyilvàn igyekszem követni hogy ne izguljak annyit, valóban valamivel terelni kell, csak a kisfiam 20 hónapos és ugye egész nap együtt vagyunk a jàtszin mindenhol mindenki terhes a második gyerekével vagy már két gyerekkel van a játszin 🫣de nagyon köszönöm a tanácsokat igyekszem megfogadni ès kontrollálni magamat, megnyugtat hogy nem vagyok egyedül, köszönöm 🤗
2023. júl. 18. 20:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!