Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A kérdésem hogy 4 héttel az...

Petra9226 kérdése:

A kérdésem hogy 4 héttel az aktus után negatív teszt az biztosat jelent ? Máj 31 én volt az utolso mensim. Jún 19 én voltunk együtt és utána is két hétig védekezés nélkül . Jún 31 kellett volna meg jönni de nem jött.lehetek mèg terhes ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 20. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Aktus után 4 héttel a negatív teszt az negatív is marad.
2023. júl. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4 hetes terhességet nem feltétlen mutat ki a teszt én úgy tudom és utána két hétig voltunk együtt többször védekezés nélkül.
2023. júl. 21. 07:40
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor rosszul tudod. Ha június 19 után még 2 hétig voltatok együtt védekezés nélkül, akkor teszem azt júli 3án volt az utolsó aktus. Azóta is eltelt már 2,5 hét. Ha terhesség lenne akkor azt egy érzékeny teszt már kimutatná.
2023. júl. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha júni 31 kellett volna megjönnie, és a teszt még mindig negatív, pedig előtte végig együtt voltatok, akkor nem vagy terhes.

Egyébként most nem 4 hetes terhes lennél, hanem már 7, mert a terhességet az utolsó mensitől számolják.

2023. júl. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Hát így olvasgatva az itteni kérdés válaszokat elég sokan azt írjàk hogy 6 hetesen teszteltek pozitívat . Szóval akkor 3 hettel az aktus után miért is nem lehetek terhes ?
2023. júl. 22. 09:53
 6/8 anonim ***** válasza:

6 hetesen az tesztel pozitívat, akinek 2 hét késés után jut eszébe, hogy hopp lehet terhes vagyok. Mások ilyenkor már terhesség megállapításra mennek.

Attól függ mikor volt az utolsó aktus. Ha júli 3án, akkor már pozitív lett volna a teszted. Ha júli 9-10 körül, akkor még talán lehet.

2023. júl. 22. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hogy a szarba ne mutatna már ki egy 4 hetes terhességet egy teszt? Ne legyünk már ennyire buták.Igen itt gyakorin olvashatsz mindenféle sületlenséget.Május 7.Én ovuláltam 17.Én már pozitívat teszteltem 19.én aztírta a digitális hogy 1-2 hetes terhes.Már hogyne mutatná.Aki tisztában van a ciklusával tü pontosan az tudja hogy hülyeséget beszélsz.
2023. júl. 22. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudd mikor ovulálsz ez a legfontosabb ha babát akarsz ss hogy tudj utánaszámolni hogy mizu is van.
2023. júl. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!