Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Jelezhetnek az alábbi tünetek...

Jelezhetnek az alábbi tünetek terhességet?

Figyelt kérdés

Ciklus 27. napján (5dpo?) 9mm-es endometrium

Ciklus 30.napjan(8.dpo?) menstruáció szerű, de enyhe görcs, alhasi fájdalom, szurkalasok,

Ciklus 31.napjan(9.dpo?) elérhetetlen méhnyak.

Tejszeru folyás.


Tudom mindenkinél más, tudom semmi nem biztos, de szeretnék tapasztalatokat olvasni, ezzel is kicsit elterelni a figyelmem a várakozás alatt. Másfél éve varunk babára, volt pcos diagnózisom, amirol kiderult közel sincs pcos-em, a policisztak amik voltak felszivodtak, elvileg rendben vagyunk.


A dpo azért kerdojeles, mert nem tudom pontosan mikor lehetett ovulációm.


Ciklusaim általában 29-33-37naposak.



2023. júl. 25. 10:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezek pont semmit nem jeleznek! Ne keress tüneteket mert fölösleges!
2023. júl. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, igazából, ahogy írtam is, csak figyelem eltereleskent szeretnék "tapasztalatokat" olvasni. Tudom hogy biztosat majd a teszt és a teljesen elmarado menstruáció és a dokim fog jelezni :)
2023. júl. 25. 10:07
 3/11 anonim ***** válasza:
83%

Ez nem figyelem elterelés pont hogy bele akarsz csavarodni!minden szervezet más és minden ciklus is más még ugyan annál az embernél is!

Semmit nem jelent a méhszáj és a folyás se. Volt nálam lent és fent volt hogy pozi lett a teszt de volt hogy nem a folyásnál pont ugyan ez! Mindig szurkált a hasam ovutól és mégsem lettem minden hónapban terhes.

2023. júl. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Bocsi, de eldonthetem én, hogy nekem mi a figyelem elterelés? 🙄

Nem fogok becsavarodni, van mar egy fiam, voltam már terhes, TUDOM, hogy majd akkor lesz bármi biztosabb amikor mar hallunk szivhangot....

Csupán szeretnék olvasgatni egy olyan témáról ami érdekel, de köszi az aggodalmad.

2023. júl. 25. 10:17
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Majd kiderül
2023. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
Hiába vársz tapasztalatokat, mert ezek nem terhességi tünetek. Most írhatják ide huszan, hogy pont ezt érezték és terhesek lettek de semmi értelme.... Nem értelek titeket...9 hónap után lettem terhes de elvetèltem...tudom milyen babára várni, de aki ilyen kérdéseket ír ki...hát nem tudom, nem sok észre váll.
2023. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
*vall
2023. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos a tünetekből nem lehet kiindulni. Mi majdnem 7 évet vártunk a sikerre. Azóta eltelt év és most szeretnénk még egy babát... szülsé óta minden ciklusban úgy érzem terhes vagyok.. akkor is, mikor esélye se lett volna olyan tüneteket produkáltam. A női testben folyamatosan ingadoznak a hormonok és ugyan azok dolgoznak terhesen is mint nem terhesen. Pont ezért teljesen megtévesztő. Én i smindig nézegetem meg figyelem a dolgokat, most totál megvoltam győződve róla, hogy sikerült, mert jókor voltunk együtt és olyan tünetem volt amit viszont még soha nem tapasztaltam korábban. Aztán mégse baba :D


Tudom nehéz várni, de ez így tényleg hosszú lesz :) És hidd el, mivel babát szeretnél biztos, hogy minden ciklusban lesznek gyanús tüneteid :) Próbáld meg nem figyelni, találj ki valamit otthon, kirakózz vagy akármi ami valóban tereli a figyelmet. Ha arról olvasgatsz, kinek milyen tünete volt, attól csak jobban figyeled magad. Ez pont, hogy nem eltereélés, hanem álmodozás.


Sok sikert nektek :)

2023. júl. 25. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%

Pl. Nekem nemvárt előtt 2-3 nappal nagyon lent volt a méhszáj, el is keseredtem, hogy mindenhol azt olvastam az a jó ha fent van, na majd most jól megfog jönni. Aztán nemjött :)

9 mm méhnyálkahártya nagyon vékony, nekem 5 hetesen pl 22mm volt.


Az alhasi szurkálás simán lehet, hogy már meg fog jönni... Vagy eltolódótt a peteérésed. Vagy akár beágyazódás

Sajnos nem lehet ezt így tudni. Helyedben 3 naponta ellőnék egy 10es tesztet, ha nemtudod mikor kellene megjönnie.

2023. júl. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😊
2023. júl. 25. 14:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!