Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 23. napi progeszteron érték...

Aznaaz kérdése:

23. napi progeszteron érték 25,98 ng/ml elégséges teherbeeséshez ? Ezekszerint volt tüszőrepedés ?

Figyelt kérdés

2023. júl. 25. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
30felett lenne jo
2023. júl. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Igen, az jó.

#1! ng/ml-ben van megadva, szerintem te a másik mértékegységre gondolsz.

2023. júl. 25. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Igen ng/ml nem nmol ☺️


Így ha a szorzó 2.5 akkor 64.9 nmol jön ki !

2023. júl. 26. 12:51
 4/9 anonim ***** válasza:

#3! Igen, azért írtam, mert nekem már nézték mindkettőben és nagyon nem mindegy, hogy melyiknél ennyi😁 Amúgy én háromszoros szorzóval emlékeztem, de mindegy, mert 2,5-tel is jó. Én 2 nap múlva nézetek legközelebb, remélem, nekem is jó lesz.

#2

2023. júl. 26. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Akkor szorítok kettes !


Nekünk már egy éve kellene megfoganjon a második baba , de 1 év 10 hónap után most hagytam abba a szoptatást 3 hete (lehet ez volt a ludas !) s kiváncsi voltam minden oké-e vane rendes ovu de szerencsére ugynézki igen akkor 🙏🏻 .

2023. júl. 26. 22:47
 6/9 anonim ***** válasza:

Nekem az elsőnek kéne már végre megfogannia 😁 3hónapja volt egy vetélésem. Kaptam progit, de nem az volt a baj, nem segített. Igazából minden mérésnél normális volt eddig, de a vetélés óta vannak furcsaságok. Például a hőm se állt vissza olyan szépen követhetőre, mint előtte. Mondjuk, ha újra sikerül, mindenképpen fogok pótlást kapni, mert a korom miatt a doki ad, de azért nyugodtabb lennék, ha látnám, hogy rendben van, vagy hogy legalább volt ovum, ha már nem jön össze.

Drukkolok akkor neked is, hogy jöjjön a tesó!🤞

2023. júl. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Sajnálom a vetélést 😔


1 év 8 hónap volt míg megfogant az első is de akkor nem nézettem semmit , most pedig a szűlés után ahogy megjött 7 hónapra , azóta érzem nagyon az ovulációt , pms tünet azóta nincs s menstruáció alatti hasfájás sem ami terhesség előtt borzasztó volt (hátrahajló a méhem is )


Amúgy hogy hogy a korod miatt ? Hány éves vagy ?

2023. júl. 26. 23:17
 8/9 anonim ***** válasza:

40+☹️ Már minden vizsgálaton túlvagyok, eddig nem találtak semmi komoly problémát. Relatíve gyorsan teherbe estem a hányatatott körülmények ellenére, de na, a petesejtjeim nem fiatalok. Most a szokottnál szebb ovutesztem lett, ezért remélem, hogy volt is ovum. Azért nekem már nem valószínű, hogy minden hónapban van, ha meg van is, hát, olyan, amilyen. De nem adom fel.

Sokaknak változnak a dolgok szülés után, attól nem szabad megijedni. Biztos sikerülni fog, csak a szoptatás miatt nem jött eddig. Tudom, hogy mellette is lehet, de azért senki ne mondja nekem, hogy egy szoptatós anyának pont olyan a hormonháztartása, mint egy nem szoptatósnak. Igen, vannak szerencsések(vagy épp szerencsétlenek, ha nem akar rögtön kistesót), akiknek azonnal összejön, de van akinek csak akkor, amikor már egyáltalán nem szoptat.

2023. júl. 26. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Igen prolaktin is közrejátszik s az oxitocin is amit termel a szervezet a szoptatás során , van sok ismerősöm aki szoptatás mellett terhes lett , van olyan is rengeteg aki a szoptatás abbahagyása után egyből terhes lett 🤷🏽‍♀️


A volt főnöknőm 46 évesen hordta ki a terhességét ugyhogy nem lehetetlen , ne adjátok fel ! Plusz nálunk a vallás nem engedi az abortuszt sem a védekezést , mindenkinek annyi gyereke lesz amennyit Isten ad , s sokan 40 év után is terhesek .

2023. júl. 27. 06:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!