Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első closty hónap, magas...

Első closty hónap, magas tsh?!(részletek lent.)

Figyelt kérdés

Sziasztok! Ez az Első clostys hónapom, lett is két szép nagy érett tüszőm, pénteken volt ovulaciom,eddig nagyon reménykedtem viszont ma reggel voltam vervetelen és a TSH-M 6.0 lett. Kb.egy éve szedek gyógyszert pajzsmirigy alulmukodesre, 3havonta járok kontrollra, legutóbb már nagyon jó volt az értékem.

Ezt a hónapot már engedjem el? Ilyen magas érték mellett esélytelen,hogy sikerüljön ugye ? 😔



2023. júl. 28. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Hil jársz a ciklusban? Ha van még mondjuk 2 napod a mensiig, akár jelentheti, hogy sikerrel jártatok.


Terhesen mindig feljebb ugrik a TSH hiszen elszívja a hormonokat.


De lehet csak szimplán magasabb most ezért emelni kell az adagon. Beszélj a dokiddal, mert egy terhesség megtartásához ez így nem lesz jó. Alapvetően, mivel kezelve vagy, tehát szeded a gyógyszert ez már egy jó dolog, nagyobb eséllyel maradhat meg egy terhesség, de mindenképp emeljetek az adagon.

2023. júl. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
21.-én volt ovulációm.
2023. júl. 28. 12:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Elsején megyek majd pont endokrinologushoz. Ez lemaradt :)
2023. júl. 28. 12:23
 4/5 A kérdező kommentje:
Bár amúgy 28 naposak a ciklusaim, naptar szerint 4nap mulva kene meg jönnie, (csak a closty miatt csúszott az ovum. Nem tudom a mensit befolyásolja e)
2023. júl. 28. 12:32
 5/5 anonim ***** válasza:

Befolyásolja. Az ovu utáni napok száma állandó (luteális szakasz)


Annyival később lesz mensid, mint amennyivel később volt ovud.

2023. júl. 28. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!