Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek e terhes szerintetek?...

Lehetek e terhes szerintetek? Ha igen 4 hetes vok a tünetek megvannak, és 2 napja késik ami még elfogadható múlt hó 14 jött meg és 24-28ig intenziven együtt voltunk reggel is néha.

Figyelt kérdés
de 4 napja annyit eszem mint egy ló nevetek jóizűeket van hogy még ami nemis vicces azon is 2kiló felis jött. Sokat jókedvem van kigyensúlyozott vok és boldog ami eddig nem na meg a többi szokásos tünet...mi lehet velem? Csak komoly válaszokat várok köszönöm
2010. okt. 14. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
39%

nagyon egyszerű: éltél nemi életet védekezés nélkül? akkor csinálj tesztet.

tüneteid még nem lehetnek.

2010. okt. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia.Nekem is 14-én jött meg múlthónapban és kedd óta "kellene" jelentkeznie.Tüneteim ugyanazok mint 2 éve a fiamnál voltak,de a teszt még negatív. Ha hétvégéig nem jön meg veszek valami jobb fajta tesztet.

Sok sikert!

2010. okt. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2.vagyok

Mi újság veled?

Nekem nincs baba:-(

2010. okt. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
nekem sincs... :(
2010. okt. 22. 08:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!