Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pozitívnak tekinthető egy...

Pozitívnak tekinthető egy teszt, ha időn belül végig halvány pozitív, de időn túl eltűnik róla a második csík?

Figyelt kérdés
Nemrég teszteltem, halvány pozitív lett a teszt időn belül. 5 percen túl nem szabad leolvasni az eredményt a teszt tájékoztatója szerint. Először örültem, de 8-10 perc után már negatív lett a teszt, pedig szerettem volna ha párom is látja ha hazaér. Nem lett a teszt eláztatva, a tájékoztató szerinti ideig tartottam vizeletbe. Ilyenkor hogy kell értelmezni az eredményt? Járt már valaki így?
2023. júl. 31. 14:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez fura, elhalvanyodni egy idő után szokott egy kicsit, de teljesen eltűnni nem.
2023. júl. 31. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy az pozitív volt.Esetleg a reagens helye látszott,ahogy pedig megszáradt el is tűnt,mert nem lett színe.A hormonra reagálna úgy,hogy a festék kioldódik.
2023. júl. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is az volt amit a 2. Válaszoló írt, ilyet én is láttam már.
2023. júl. 31. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
A valós pozitív nem szokott eltűnni, sőt élesebben látszik száradás után. De mindenképp megéri 2 nap múlva megismételni. Hátha mégis baba lesz.
2023. júl. 31. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Pont ma reggel volt ilyen Livsane tesztem... rá 2 órára megjött.

Illetve kb 2 hónapja szintén belefutottam ilyenbe Predictornál... a forgatókönyv ugyanaz volt.

2023. júl. 31. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Mutatom hogy mire gondolok. Ma is csináltam tesztet. Hasonlóan történt mint tegnap, csak most kb 10 percig volt látható a második csík. A fotó 5 percnél készült. De utána már megint negatív lett.


[link]

[link]

2023. aug. 1. 06:42
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök negatív sajnos.Csak ahogy a vizeletet szívja fel,az látszik,hogy hol kellene elszineződnie.Nincs hormon a vizeletben ami kioldaná a festéket.Ha már késik is akkor nem vagy terhes.Sajnálom.
2023. aug. 1. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Én már azt mondom, hogy inkább jönne meg. Ha nincs baba, kezdődne legalább egy új ciklus és tudnánk tovább próbálkozni. Most és az előző ciklusban kezdtünk bele élesben a dolgokba. Nem vágna földhöz a dolog ha negatív a teszt. A hasam viszont folyamatosan feszül, a melleimről nem is beszélve és nem jön meg. Mindig szabályos 28 napra jött meg a mensim. Volt hogy késett 2 napot vagy hamarabb jött két nappal, de az max évente 1-2x. Most meg a 32-dik napnál tartok. Nem tudom, nem értem hogy mi van. Nekem mindegy hogy mi van, csak legyen már pont a végén. 😣😖
2023. aug. 1. 06:53
 9/15 A kérdező kommentje:
Ès mivel mindig pontos volt a mensim, tudom hogy már rég pozitívnak kellene lennie a tesztnek.
2023. aug. 1. 06:54
 10/15 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy pont a próbálkozás kavar bele kicsit a ciklusodba.Maximum még az lehet,hogy később volt ovud,és akkor még korai a teszt.Ez ugye előfordulhat ha nincs követve mondjuk ovuteszttel,de ebbe ne éld bele magad.Az is lehet,hogy kimarad egy ciklus.Van ilyen.De késésnél pozitív lenne,nem derengene,hanem erős színes második csík lenne,ha baba van.
2023. aug. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!