Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges, h teherbe estem?...

Lehetséges, h teherbe estem? Július 20.an (csütörtökön) volt a menstruációm utolsó napja. Vasárnap védekezés nélkül voltunk együtt. Kedden erős szúró fájdalom volt a hasam bal felén.

Figyelt kérdés

Vettem ovulációs tesztet ami szerdán és csütörtökön pozitív volt.

Köszönöm



2023. júl. 31. 16:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

Védekezés nélkül dugsz, aztán meglepődsz, hogy terhes vagy?

Az igen.

2023. júl. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló.

Ki mondta, hogy nem akarom a terhességet? Épp az, hogy szeretnem ha baba lenne. És kérem kultúráltan válaszolni. Köszönöm

2023. júl. 31. 20:24
 3/11 anonim ***** válasza:
75%

Erre megvan a megfelelő kategória, ott kellene kérdezni.

Amúgy meg: igen, a terhesség a dugás után lehet.

Ha volt egy pozitív teszted, akkor erősen valószínű.

2023. aug. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A tegnap egy nagyon kevés rózsaszín folyásom volt. Ha ez beágyazódási vérzés akkor a teszt mikor mutat legkorábban pozitívat?
2023. aug. 2. 13:08
 5/11 anonim ***** válasza:
73%
Aktus után 10 nappal már lehet egy nagyon halvány 10-es teszted, de ha megvárod a következő menstruáció elmaradását, az a legbiztosabb, és nem kell ide feltölteni, hogy megnézzük vajon pozitív-e! 😃
2023. aug. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Ma fájt a hasam mint mikor megkell jöjjön, erre ébredtem meg. Az most elmúlt. Csináltam egy clear blue korai tesztet, de az még jobban össze zavart. Mert látok ott egy halvány vonalat de nem tudom, h az most pozitív v csak az a csík ahol meg kellene jelenjen.
2023. aug. 3. 14:47
 7/11 anonim ***** válasza:
78%

Most komolyan, mit vársz tőlünk?!

Átjössz, megvizsgáljalak?

2023. aug. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Elnézést, komolyan én sem értem magam.
2023. aug. 3. 17:00
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Ha nem bírod ki, akkor menj el orvoshoz, ő korábban is meg tudja mondani.
2023. aug. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
#9. Az orvos max. vastagabb nyálkahártyát lát, vagy felritkulást, nem tud előbb biztosat mondani.
2023. aug. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!