Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fájdalommentes "görcs" mindig...

Fájdalommentes "görcs" mindig menstruációt jelez? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Bocsánat, hogy ide írom, tudom, hogy nem vagyok terhes, csak itt lehetnek olyanok, akik terhesen voltak így, és az érdekel.

Szóval az érzést kb.úgy tudom lenni, mint amikor korog a gyomrod, vagy hasmenésed van és van az az érezhető bélmozgás, de nem fáj. Ilyesmi érzés, csak az alhasban. Nekem szokott ilyen lenni menstruáció előtt, illetve határozottan ilyen volt egyszer a vetélés előtti napon is, de arra már nem emlékszem, hogy terhesség során volt-e. Holnapra nem várom és megint érzem. A kérdésem az, hogy ez belefér-e a mindjárt megjön érzésbe, tehát lehet menstruáció és terhesség is, vagy biztosan azt jelzi, hogy készül leválni a nyálkahártya, szóval engedjem el ezt a hónapot. Azon már túlvagyok, hogy jeleket vadásszak, nem szoktam, ez az egy, ami érdekel, ha ebből mindenkinek menstruáció lett, koraterhesen nem volt, akkor elengedem. Tesztet ne írjatok, csak akkor csinálok, ha nem jön meg.

Köszönöm, ha válaszoltok.



#PMS #fájdalommentes "görcs"
2023. aug. 2. 14:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez teljesen 50-50 hogy mi lesz.

Én amikor terhes voltam, abszolút nem görcsöltem. Nekem Ha görcs van akkor megjön.

Most épp újra várom, hogy ne jöjjön meg :D

2023. aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

#1! Köszönöm. Nekem mindig csak akkor voltak menstruációs görcsök, amikor aznap meg is jött. Terhesen meg már napokkal előtte is, ez lett gyanús. Na, de a vetélés óta ez is felborult, már nem terhesen is görcsöltem nem várt előtt.

De most nincs menstruációs fájdalom, ami terhesen is volt, csak ez az idegesítő izé, így hajlok arra, hogy elengedjem ezt a hónapot is☹️

Drukkolok neked!🤞Mikorra nem várod?

2023. aug. 2. 14:46
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is drukkolok Neked, amíg nem jön meg, addig még bízni kell. Majd írd meg mi lett végül :) Régóta próbálkoztok?

Nekem Júli28-án volt ovum, de elég összevisszák a ciklusaim, úgyhogy nem tudom pontosan hogy mikorra nem várom, de nem vagyok korán tesztelős típus én sem, 12.dpo előtt nem szoktam.

2023. aug. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fájdalmas mensis görcsök voltak, mégis terhes voltam.

Szóval simán lehetsz kismama.

2023. aug. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem 28-30 nem vártam nem jis jőt de hejete van rózsaszín barnás folyásom és a betétre nem folyik ki csak A wc papíron látom tegnap csináltam tesztet 2db is és negatív 😔
2023. aug. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Én mindig a menzesz második napján kezdek görcsölni, és a harmadikon folytatódik valameddig, sem a kezdetén, sem előtte semmi nincs. Ellenben amikor terhes lettem, a nemvárt előtt napokkal görcsölgettem, és úgy kb. 11-12. hétig ki is tartott ez az érzés változó intenzitással. Szóval szerintem csak emiatt semmiképpen ne temesd magad, minden nő, minden ciklus és minden terhesség más.
2023. aug. 2. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Értem, írtam, hogy fájdalmas menstruációs görcsök nekem is voltak terhesen is, pont az lett gyanús, hogy már nem várt előtt. De most kifejezetten a fájdalommentes érdekel, hogy volt-e valakinek úgy, hogy mégis terhes volt.

#3!Rendben, majd már megírom, bár, már látom, hogy holnap megjön, az lesz. Nem az a gond, hogy régóta, de részleteket max.privátban, ha érdekel.

2023. aug. 2. 16:19
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem fájdalommentes volt végig, az intenzitást nem úgy értettem, hogy mennyire volt fájdalmas, hanem mennyire volt idegesítő, intenzív, stb. Sosem volt ilyen menzesz előtt. 6-os voltam.
2023. aug. 2. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Nyugodtan írj privátot ☺️ 1.voltam
2023. aug. 2. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#8! Á, köszi.

#9! Rendben, írok.

2023. aug. 2. 16:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!