Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruációm 3 napja késik!...

Menstruációm 3 napja késik! Lehet baba a dologban? /többi lent/

Figyelt kérdés
Általában mindig 28 napos a menstruációm. Pontosan szokott megjönni. Már 3 napja késik, tegnap reggel csináltam tesztet negatív lett. Óvszerrel védekeztünk, az nélkül behatolás nem történt és nem is ment el bennem. Anális sex történt óvszer nélkül ,de akkor sem élvezett el bennem. Előtte mindig szokott feszüli a mellem és kijön rajtam pár pattanás most meg semmi előjel. Mikor tesztelhetek, újból? 22/L

2023. aug. 4. 08:03
 1/7 anonim ***** válasza:
77%

Te ezt minden hónapban kiírod itt. Ez már legalább a 4.kérdés tőled az utóbbi időben.

És nem, az anális szextől még mindig nem leszel terhes.

Neked csak rendszertelen ezek szerint a menstruációd, ha már több hónapban is elöfordult ez.

2023. aug. 4. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
4.-ik kérdés? Érdekes módon az első kérdésem. Valakivel nagyon keversz. Tudtommal az a oldal értelme, hogy kérdést tegyünk fel,ha valami nem tiszta. Csak egy normális választ várok nem pedig idiótákat!
2023. aug. 4. 08:17
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

#2.


Nyugi, nem vagy terhes. Valószínűleg rendszertelen a menstruációd vagy valami más oka van a csúszásnak. Azért 2 naponta tesztelj míg nem jön meg! Ha újra ismétlődik a dolog, keress fel orvost!!!

2023. aug. 4. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
58%

Én vagyok az idióta mikor te kérdezed meg hetente, hogy segg&e dugás után terhes leszel-e? 😅

Vagy csak egy unatkozó kisfiú vagy talán?

2023. aug. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Seggbe kukitol nem leszel terhes max nemi beteg.

Amitol amugy keshet a mensid akar ki is maradhat.

Nem kell aggodnod megfog jonni

2023. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szerencsére már megjott. Köszönöm a normális válaszokat, a hülyék meg kezeltessek magukat
2023. aug. 4. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:
45%
Inkább te ne dugasd seggbe magad
2023. aug. 4. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!