Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nappal a mensi előtt csináln...

3 nappal a mensi előtt csinálnátok tesztet?

Figyelt kérdés
2010. okt. 15. 08:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Türelmetlen ember vagyok, én tuti :)
2010. okt. 15. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
eggyet már csinálltam 3 napja.. de persze nem mutatott semmit. most meg recegek nem merek elmenni és venni :(
2010. okt. 15. 08:16
 3/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Én egy nappal a "nem várt" után csináltam, mert már nagyon be voltam sózva. Az negatív lett. Pár nap múlva sem jött meg, (igaz, hogy nekem szinte mindig késett),de folyton "görcsölt" így csináltam egy másikat és az már pozitív volt. Ebből az következik, hogy mensi előtt szinte fölösleges tesztelni, de ha ez megnyugtat, hát tesztelj! Valószínúleg negatív lesz. - Mindig a várakozás a legrosszabb! :-))

2010. okt. 15. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
igen ez a bizonytalanság... de az meg rosszabb ha bámulhatom az egy csikot :S
2010. okt. 15. 08:25
 5/11 anonim ***** válasza:

Én csináltam, mert a menszinek semmi szokásos előjele nem volt (konkrétan barnázás).

Pozitív lett:)

2010. okt. 15. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hát nekem vannak tüneteim de pár múlt hóba is volt és megjött:( mondjuk most émelygek is eléggé.. soha nem mértem hőt de 3 napja mérem és minden nap 37.1 de,hogy ez jó-e azt nem tudom. csak sajna rájöttem h én is képes vagyok tüneteket produkálni. és ezért félek nagyon.. utálok csalódani
2010. okt. 15. 08:30
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia.Én is hétfő-keddre nem várom,hát már én is kíváncsi vagyok,nekem még tesztem is van itthon(3db),de én csak akkor csinálom meg ha szerdáig nem jön meg:-).Nekem már van egy kisfiam 2éves,tesó projekt van és ez a 2.hónap,hogy próbálkozunk,ha megjön sem keseredem el.Türelem!Van tüneted?Nekem a hőm 36.9,és fáj a cicim,meg enyhén a hasam.

Üdv

Vera

2010. okt. 15. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nekünk is tesó projekt van :) nekem 13 éves lányom van.és 12 évig volt spirálom.. ez a félelmem fő oka... nem-e csinállt valami bajt ott bent. doki azt mondta okés minden de hát akkor is... émelygek pár napja és a hőm magas egy kicsit, hulla vagyok reggeltől estig és olyan a fejem mint egy 100évesnek sokat pisilek de eléggé sokat jártam eddig is. a cicim az nem feszül.. ugyhogy teljesen bizonytalan vagyok...
2010. okt. 15. 08:51
 9/11 anonim ***** válasza:
mensi előtt biztos, hogy nem csinálnék.
2010. okt. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia!Én ugyanennyi idős vagyok mint te nekem is van egy 13 éves lányom és én is 3 nap múlva nagyon nem várom:)semmi tünet csak enyhe mellfájdalom.Tegnap én is ellőttem egy tesztet ráadásul délben én hülye:) persze h - lett...viszont az ovu tesztem meg +,most nem tudom mi van de hétfő előtt biztosan nem csinálok ha addig nem jön meg.Egyébként nekem most volt átjárhatóságim ilyenkor nagyobb az esély ugyhogy nagyon kíváncsi vagyok.Bár most is úgy érzem h nem sikerült...mióta próbálkoztok??Mi 2 éve.
2010. okt. 15. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!