Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 70.-ik ciklusnap és negatív...

70.-ik ciklusnap és negatív teszt??

Figyelt kérdés

Idaig rendszeresen mestrualtam voltam kulombozo uh vizsgálatokon és azt mondták nem vagyok terhes tegnap reggel csináltam egy gyors terhességi tesztet negatív mi lehet ez? Talán cikluszavar?

Azt még hozzá tenném hogy kb 2 hete erős nyilalo fájdalmat érzek a méhem tájékán szellenteni akkor nem tudok mert azt hiszem hogy lehet azért fáj ennyire.. puffado érzés és próbálkozom mindig nem sikerült és gyakran járok pisilni is ha ez számít valamit fogamzas gatlot sosem szedtem esetleg valaki volt már ilyen helyzetben? És hogy lett e baba vagy sem?



2023. aug. 5. 19:06
 1/8 A kérdező kommentje:
Melleim is kétszeresére dagadtak mellbimboim eléggé el sötétedtek
2023. aug. 5. 19:07
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Negativ tesztek, orvos…

Es felmerul benned, hogy terhes vagy.

Erre mit lehetne irni? Valami zavar az van, biztos, ha nem jott meg 70 napja. De nem terhesseg.


Egyebkent lehet, hogy meg fog jonni mostanaban es azt erzed.

2023. aug. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
#2 nagyon szeretnék már egy babát de ha nem vagyok terhes akkor jöjjön már meg.. Alig bírok várni várom már hogy megjojjon annyira magam alatt vagyok emiatt..
2023. aug. 5. 19:38
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Ha a 70. ciklusnapon vagy, és terhes lennél, ott már egészen biztosan kellene látni embriót. Viszont valami probléma biztosan van, ha már kb. a második menzeszed marad ki, amit ki kéne vizsgálni. Egy endokrinológus-nőgyógyászt keress, ha sima nőgyógyászati uh-kon semmit nem találnak, mert vannak problémák, amit ők nagyobb eséllyel vesznek észre.
2023. aug. 5. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
94%
Te vagy az akinek május 28-àn volt még utoljára? Akár te vagy, akar nem, gondolkozzàl már hogy lenne ebből baba???.... Keress fel egy endokrinológust...nem terhes vagy , hanem hormonproblémàs.
2023. aug. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
#5 köszönöm a válaszod
2023. aug. 5. 19:54
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem terhesseg...szerintem annyira akarod,hogy beszéled magadnak a tüneteket,de tök más miatt nem jön meg
2023. aug. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat de sajnos megjött ma..
2023. aug. 7. 19:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!