Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Egyértelműen pozitív tesztek,...

Egyértelműen pozitív tesztek, de csak 5mm méhnyálkahártya lehet még egészséges terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kicsit hosszú lesz, bocsánat!


PCOS-em van ezért nagyon rendszertelen is a menstruációm. Most jött meg július 18-án és 5 napig tartott (előtte április 9-én volt meg). Majd miután elmúlt rá 1 hétre elkezdtem barnásan vérezni erős görcsökkel, ami 4 napig tartott.

Miután elmúlt az is ugyanúgy fájtak a melleim és a medencém is ezért csak úgy csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Másnap délután is csináltam, ami erősebb pozitív lett viszont ugyanúgy görcsöltem és véreztem kicsit barnásan. Egyből mentünk is a sürgősségi nőgyógyászatra, ahol bunkón azt a választ kaptam, hogy megnézné ő azt a tesztet,mert méhen belül és kívül sem lát semmit, illetve a méhnyálkahártyám is csak 5mm és ezzel haza is küldött. Azóta is tesztelgetek és egyre erősebb, de a barnás vérzés és a görcs még mindig fenn áll! Vérvételre holnap megyek és a saját dokimhoz is még ezen a héten.


Arra lennék kíváncsi, hogy valakivel történt e hasonló eset és mi lett a végkimenetele.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2023. aug. 7. 17:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kémiai terhesség, azért pozitív a teszt, mert még nem ürült ki a hormon a szervezetedből.
2023. aug. 7. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen a legutolsó délután készült tesztem.

2023. aug. 7. 17:39
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Méhenkívüli? A barnás vérzés lehet ennek a jele. Szerintem minél gyorsabban menj visza, vagy magánorvoshoz.
2023. aug. 7. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal másik orvoshoz mennék. Ha szerencséd van, kémiai terhesség volt, de bőven benne van a pakliban, hogy méhen kívüli. Nem érdemes húzni az időt.
2023. aug. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:

Én is erre a kettőre gyanakodom, hogy valamelyik...de mellette még azért reménykedek....


Holnap utánra kaptam időpontot hozzá legkorábban sajnos:(

2023. aug. 7. 17:46
 6/25 anonim ***** válasza:
81%
Hát egészséges terhesség nem túl valószínű. Vagy méhen kívüli, vagy kémiai/missed.
2023. aug. 7. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy pozitív teszt,de sajnos ha nem láttak semmit lehet kémiai is vagy mehenkivuli ahogy írták itt
2023. aug. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Fáj még a medencéd? Ha igen, akkor én lehet elmennék az ügyeletre inkább még ma, mert az előrehaladott méhen kívüli egyik jele a medencefájdalom.

Ilyen szabálytalan ciklusnál lehet a megjövés sem az volt, mert ez az erős teszt korai lenne ahhoz...

Ha szerencséd van, esetleg méhen belül is láthatják mostanra, mert ez a teszt tényleg jó erős, ha nem is petezsákot vagy ilyesmit, de valami terhességre utaló jelet már felfedezhetnének.

Én folyamatosan erősödő teszt mellett én kizárnàm a kémiait, legalábbis azt, hogyilyen hosszú ideig erősödne, ha a vérzés amiatt van, hogy nem fejlődik tovább.

2023. aug. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 babyboom567 ***** válasza:
100%
Holnap azonnal menj bármilyen másik magán dokihoz,amelyik tud fogadni,ez méhen kívüli gyanús,ne várj a saját dokidra.
2023. aug. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Már csak "nyomásra" fáj. Tegnap voltam sürgősségin és el is küldtek hülyének nézve és bunkón, hogy nem látnak semmit sehol és mutassam már meg azt a pozitív tesztet. Mellesleg ez neki halvány volt...
2023. aug. 7. 20:36
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!