Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Késve vettem be tablettákat...

Késve vettem be tablettákat tengerentúli repülések miatt. Furcsa érzésem van, mit gondoltok?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Van 3 gyermekünk, terveztük őket. Természetesen gyógyszert nem szedtem.

3 éve szedek fogamzásgátlót, most vagyok a gyógyszermentes időszakban de valami nem stimmel. Mindjàrt megjön érzés, folyton eszek. Az utóbbi időszak nagyon stresszes volt 1 hónap alatt lefogytam 65kg-ról 48 kg-ra. (Volt kivizsgálás szervi ok nincs, lelki okok igen) Teszteltem , 10-es tesztet használtam.

1. halvány pozitív du-i mintából

2. másnap reggeli elsőből negatív

3. LH teszt negatív.


Kérdésem mikor csináljak HCG-t? A következő adag gyszert 7 nap múlva kell elkezdenem.

De ugye ha elképzelhető, h a ciklus végén volt PÉ-m akkor még neg a HCG.


Pl ha megjön akkor tuti nincs baba?


Valami nincs rendben. Nagyon fáj a hasam, puffadok, falok, érzem, h valami van velem.


Egyébként ha jönne örülnènk ha az orvos is azt mondja rendben van.

Beszéltem dokival szte kémiai terhesség.

Én még sosem láttam negatív tesztet, sosem volt terhes tünetem, de most most vmi nem oké.


Hű nem tudom értelmesen leírtam-e, de kérlek ha valaki tapasztalatból, v józan ésszel válaszolna hálás lennék.

Kezdem azt hinni, h bediliztem. 🤪

Köszönöm


[link]

[link]


2023. aug. 12. 01:20
 1/6 anonim ***** válasza:
89%
Teljesen negatív :) sztem beképzel3d valószínű vágyódsz a babára.de kitudja :D
2023. aug. 12. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%

Ezek totál negatív tesztek.

Én is gyógyszert szedek, nekem is van sokszor mensi elött ilyen tünetem. Mármint a farkaséhség és a puffadás. Sokszor a kv-mra sem tudok ránézni hányás nélkül, pedig iszonyú nagy kávéfogyasztó vagyok.

Sosem voltam terhes gyógyszer mellett.

2023. aug. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
82%
Mindkét teszt negatív. A csík,amit halvány pozitívnak látsz, teljesen fehér. Ezek normális tünetek, ne aggódj.
2023. aug. 12. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem vagy hormonproblèmàd van, vagy valami felszívódási. Szerintem menj el egy alaposabb kivizsgálásra. Egy hónap alatt 17 kg-ot fogyni...főleg úgy , hogy nem 100kg felett vagy, nagyon nem normális. Emiatt nem aggódsz se te , se a férjed , se a doki? Nem értem őszintén szólva.
2023. aug. 12. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Bocsánat , úgy tűnik felületesen olvastam. Látom írtad , hogy volt kivizsgálás.
2023. aug. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Igen, volt kivizsgálás.

Minden rendben van.

A mindjárt megjön érzés egyre erősebb fejfájással társul.

Majd kiderül. Nagyon köszönöm a válaszokat.

2023. aug. 12. 11:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!