Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Viola teszt, 5-ös érzékenységű...

Viola teszt, 5-ös érzékenységű teszt ,kissé időn túl halvány pozitív . 2 nap múlva negativ 20ml/érzékenységű . Később teszteljek még vagy nincs baba és szaradasi csík?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Együtt voltunk a férjemmel 08.02/6/12/13. ciklus alkalmazás szerint 08.10-08.16ig volt ovulacio, nyúlós huvelyvaladek pedig 08.07-08.12ig éreztem,ha lehet ezt mondani, nem annyira értek hozza.

Csináltam egy 5-os érzékenységű Viola tesztet, 08.16-án eddig nem vettem ilyet , csak sajnos már annyira sokat csalódtam , hogy pár perc után kidobtam, nem sokkal később néztem a tesztre, de mutatta a második csíkot enyhe rózsaszín de halvány. Használati útmutatóban 15-20perc után kell leolvasni. Nem emlékszem mennyi idő után néztem meg sajnos .Nem tudom eldönteni hogy száradási csík lenne, de azt olvastam hogy az szürke vagy fehér. 2 nappal később csináltam egy 20ml/ érzékenységű tesztet , ami negatív lett.Sajnos az első kisfiam elhunyt, 6,5honaposan , nem szeretnék belemenni a részletekbe , emiatt szeretnem tudni. Különféle vizsgálatokra kell járnunk , minnel hamarabb ha újra teherbe esek. Az előző mensesem 07.26/27/28. Tudom hogy meg kell várni a nem vart napját vagy hogy késik e, de mikor megláttam ezt a tesztet, hirtelen megorultem, és bizonytalan lettem. Tudom hogy nem tudjatok biztosra megmondani hogy terhes vagyok vagy sem. (Kérlek kíméljetek azoktól a válaszoktol miszerint, ne kukázd ki, olvasd el a használati utmutatot, meg válaszoltam magadnak a kérdést, vagy keress hasonló kérdést, ha nem tetszik a kérdésem nem kell rá válaszolni ennyi… nyilván ha valaki használja ezt az oldalt látta az ilyen válaszokat… emiatt szerettem volna ezt leírni. )De már az is nagy segítség lenne számomra ha véleményeznétek a képet amit csatolok, vagy leírnátok hasonló tapasztalatokat.Nagyon köszönöm a segítséget :)



2023. aug. 19. 17:54
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
2023. aug. 19. 17:56
 2/13 anonim ***** válasza:
Ezt az eredmènyt meg kell erősíteni. De ezt te is tudod. Mindenesetre bíztató az eredmény, még ha időn túli is. Színe van, nem szürke, de benne van, hogy simán így száradt meg. Tesztelj holnap vagy hétfőn egy ugyanilyen tesztel! Egy kalappal ! 🙏🏻😉
2023. aug. 19. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2023. aug. 19. 18:01
 4/13 anonim ***** válasza:
Mindenképpen ismételj! Nem ismerem ezt a tesztet, de mivel időn túli bármi lehet. Pl a Clearblue korai tesztje, amit menzesz előtt 6 nappal reklámoznak: na az időn túl nagyon gyakran pozitív lesz, csak a csík véknyabb mint lennie kellene, de simán pozinak lenne vehető. Keress rá itt a gyakorin, látni fogod miről beszélek. Drukkolok!
2023. aug. 19. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :)
2023. aug. 20. 00:18
 6/13 anonim ***** válasza:
Mizu kérdező azóta?
2023. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
Nekem is ilyen lett a tesztem.Baba lett végül?
2023. szept. 13. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen lett a Viola. Baba lett valakinek ilyen Viola tesztből?
2023. szept. 18. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azóta valakinek?
2023. okt. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
8-as vagyok. Nekem ugyanilyen volt. Pozitív lett, már 7 hetes vagyok
2023. okt. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!