Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gólyahír tesztről kérhetek...

Gólyahír tesztről kérhetek infót, véleményeket? Továbbiak lent...

Figyelt kérdés

Mensim idosben megjott, bar elso nap csak parnas, rozsaszines pecseteles volt. Masodik nap normalis allagu, mennyisegu, szinu volt. 3. Es 4. Napon szinten par halvany barnas, rozsaszines potyi. Vettem a golyahir nevu tesztet. Ma megcsinaltam (2 napja semmi) es nemtudom, hogy szellemcsik, vagy halvany csik van ott. En latom, baratnom es parom semmit. Vizeletbe martas utan azonnal lattam de sajnos csak en latom.

Fel eve probalkozunk a baboval.

Erdemes tesztelnem szombaton ijra? Vagy hagyjam? Es ha ige, masik fajtaval vagy ugyanezzel?. Tartok tolle, hogy csak rosz fajta a teszt, soha nem hasznaltam meg ezt a fajtat



2023. aug. 22. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Megjött a menstruációd, nem vagy terhes.
2023. aug. 22. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Mindig 5 napos a menstruációm. Most 1 volt.

A napi 1 vagy 2 pötyit úgytudom, nem lehet menstruációnak nevezni

2023. aug. 22. 15:15
 3/5 anonim ***** válasza:
83%

Megjött a menstruációd.

Rajtad kívül senki nem lát csíkot.

Nem vagy terhes.

2023. aug. 22. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Van, amikor gyengébb a menstruáció.

Ha most esedékes menzesz, akkor már a teszt is erősebb lenne, ha terhes lennél.

A lanyomnal használtam egyszer gólyahír tesztet, gyönyörűen mutatta a 2 csíkot .

2023. aug. 22. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
74%

Ha beágyazodasi vérzésre gyanakszol, akkor csinálj pár nap múlva újra egy tesztet.

Nekem a 10. Napon "megjött", gyenge, 2 napig tartott. El is konyveltem hogy ok. Nem pecseteles volt, nem barna, hanem piros, és kb olyan mint normál esetben az utolsó 2 napon.

17. Napon lett pozitív a teszt. Már 2 éves az eredmény.

Bár ha időben jött és nem előbb, gyanús, hogy nem erről van szó.

2023. aug. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!