Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi az oka, hogy így jelez az...

Mi az oka, hogy így jelez az lh teszt erősség szerint?

Figyelt kérdés

Fogytán van a 20as erősségű lh tesztem, és a babatervezo.hu szabin van ahonnan rendelni szoktam, így kértem pár darab 10es tesztet barátnőmtől. Próbáltam anno 10essel én is, de nekem az nem volt jó, mert sűrűn volt erős, míg a 20as tökéletesen mutatta.


Szóval ilyet csináltak az lh tesztek:


[link]


A legfelső 20as, a középső és az alsó 10es erősségű.


Hogy a fenébe lehet a 20ason a legerősebb a csík? A két 10esen meg jóval halványabb? Ti értitek ezt?

Nyilván egy vizeletből készült mindhárom teszt egymás után.


2023. aug. 22. 19:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Most komolyan, ezen akadsz fent? 😅🙏 A tesztek màrkàja ugyan olyan, csak az érzékenységük màs?
2023. aug. 23. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

10es purbay

Másik 10es David, és 20as is David


Igen amúgy ezen akadok fent, mert ebben a hónapban kifejezetten szivat az lh teszt.

Egyforma erős, majd másnap halvány. 3 nap múlva megint egyforma, majd másnap teljesen halvány. Ez a harmadik, amikor már egyforma (20asról beszélek) ha megint halvány lesz ma délután akkor én már nem tudom mi van. Amúgy meg nagyon bezavart az, hogy érzékenységet kell váltanom, mert még pár napig nem lehet rendelni.

2023. aug. 23. 07:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!