Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facelle teszt. Mensi előtt...

Facelle teszt. Mensi előtt vagyok 3 nappal. Nem első vizeletből készült. 10 perc után a csík eltűnt ha nagyon nézem látom de végül fotózni nem lehet. Soha nem csinált nálam még ilyet ez a teszt. Úgy gondolom csak a reagens helye igazam lehet?

Figyelt kérdés
[link]

2023. aug. 25. 14:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%
Negatív,igen a reagens helyét láttad.De mivel korán vagy,így még bármi lehet.
2023. aug. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Még jó hogy nem álltam neki öröm táncot járni.🙄
2023. aug. 25. 14:51
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez negatív
2023. aug. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
86%
Negatív és szetazott a teszt
2023. aug. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem ázott el. Csupán nem volt megszáradva.
2023. aug. 25. 18:26
 6/19 anonim ***** válasza:
21%
Miért lenne negatív? Azért mert halvány? Nekem ennél halványabb csík volt a nemvárt napja elött és mégis terhességnek tituláltam be, azis volt. Ma már 18 hetes vagyok.
2023. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Mert ez itt egy negatív teszt.Nem halvány,tök negatív.Meg se száradt,mégse látszik.Nedves állapotban szinte minden teszten látszik a reagens helye.Ez nem pozitív.
2023. aug. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
[link] nekem ilyen volt a tegnapi kevés pisim volt ma reggel vagy fél litert pisiltem éjjel is ittam és 1.5dl fogtam fel gondoltam elég annyi..és ez fogadott ..😪mindenki szerint itt másik kérdésnél negativ de szine van.. mármint az alsó a tegnapi és szépen látszik még ma is
2023. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
50%
Miért tesztek ezt magatokkal? Várjatok ameddig késik,és akkor biztosat fog mutatni a teszt.Illetve biztosat még akkor se,mert a pozitív még akkor is lehet kémiai,de legalább nem kell totózni,hogy van-e vonal,vagy van-e színe.Amúgy utolsó,pont,hogy kevés,koncentrált vizelet kell,mert a hígabban kevesebb a hormon.Pont nem kellett volna éjjel inni,viszont pisilni se,és akkor reggel lett volna koncentrált vizeleted.Na mindegy.
2023. aug. 26. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen lett száradás után ha nem jönne meg majd kedden tesztelek. Nemsokára külföldre utazunk így fontos lenne tudni majd😊

2023. aug. 26. 14:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!