Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 7,8,9 dpo-n a méh környékén...

7,8,9 dpo-n a méh környékén szúró érzéseket utrogestan okozhatja, vagy ciszta, gyulladás?

Figyelt kérdés
Babát szeretnék, de eddigi hónapokban csak a pms volt görcsökkel, petefészek szúrkálásokkal.eleo babánál 5-6 dpon volt alhasi görcs, az most nem nagyon van, így babára nem gondolok. Dokihoz csak 1 hét múlva tudok menni. Várom a tapasztalatokat.

2023. aug. 26. 18:19
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Felesleges tüneteker " keresni " magadon.Amikor nem volt semmi tünetem akkor fogant meg a babám. A többi próbálkozós hónapban volt petefészekszurka, hasfájás, hányinger bajtudja még mi.Felesleges, lehet történt valami de lehet h korai pms tünetek és meg fog jönni.Felesleges orvoshoz szaladni.várd meg amíg nem jön meg tesztelj.
2023. aug. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az ultrogestan felerősíti a pms tüneteket és tud kreálni is így ne rohangálj az orvoshoz. Túl fogod élni és majd megjön vagy nem.
2023. aug. 26. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Azért megyek orvoshoz, mert újra kell tenyésztést és cytologia kontrollt végezni.

Azért a ciszta és a gyulladás sem vidám dolog, jobb hamarabb lecsapni rá szerintem.

Nekem az abszolút tünetmentes hónapokban sajnos nem jött össze a baba sosem. De a petefészek szurkalosban sem, ami amúgy általában minden hónapban megjelenik.

Köszi a véleményeket!

2023. aug. 26. 21:29
 4/10 A kérdező kommentje:
A méh szurast nem leltem pmskent, ezért gondoltam hátha gyulladás, vagy egyéb dolog okozza.
2023. aug. 26. 21:33
 5/10 anonim ***** válasza:

Akkor tuti gyulladás és mind meghalunk!

Gondolkodj már!

2023. aug. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Gondolkodom, ezért kerestem és kértem infót. De kezdem bánni.

Köszi a segítő hozzászólást.


Tapasztalatokra vagyok/ lettem volna kíváncsi, hogy aki ezt érezte, mi derült ki végül.

Ilyenről továbbra is várom az infókat.

2023. aug. 27. 13:22
 7/10 anonim ***** válasza:

Nálam rendszeresek a szúrkálások pms környékén a méhem körül és amióta figyelem a tüneteket úgy változnak. Egyik hónapban van, másikban nincs valami.

Pár hónapja amikor cisztám volt először össze vissza, majd egyáltalán nem jött meg, és főleg abban a petefészekben voltak szúrások.A gyulladásnál pl. nem éreztem semmi kirívót, egy méhnyakrák szűrésen derült ki.

2023. aug. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszod! Pénteken lesz szűrésem, remélem kiderül. Bár elv pont addigra jön meg, úgyhogy izgi lesz. Habár az utro miatt lehet épp csúszni fog pár napot.

Azóta egyébként kb semmi ilyesmi nem volt.

2023. aug. 29. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Végül lett baba?:)
febr. 21. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem sajnos, azóta sem. De remélem rövidesen ☺️

Gyulladás és ciszta sem volt. A ciklusaim most hektikusak, néha érzek szurkaladt csak már ovu után.

Neked is ilyesmi van?

febr. 22. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!