Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Vasárnap volt 4 hete hogy...

Vasárnap volt 4 hete hogy szültem és hát nem birtuk tovább a ferjemel lehet ezért kövezni. Első alkalom volt a nagy hévben nm vedekeztunk. Lehetek terhes egyszeri alkalomtol?

Figyelt kérdés
A kicsim csak anyatejes. Van igazság abban hogy az első 6 hétben konyebben teherbe lehet esni ismét ?
2023. aug. 29. 21:21
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
81%

Azt nem írtad vedekztetek-e.

Attól,hogy szoptatsz még teherbe eshetsz.A szoptatás nem fogamzásgátló.

2023. aug. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Lehetsz terhes.

Emellett nem szabad az első 6 hétben szexelni, ha kívanjáok egymást van más megoldás is, nem véletlenül van kitalálva, az emg a hab a tortan,hogy beled is élvezett, 4 hete szültel ember....

2023. aug. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

Jaj igen most látom hogy írtad,nem vedekeztetek.

21

2023. aug. 30. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%
Trükkös dolog a biológia. Valahogy pont akkor kívánjátok egymást ellenállhatatlanul, mikor peteérésed van. Mindenképp csinálj tesztet, 10-eset2 hét múlva. Ha negatív, akkor rá egy hétre újra. Haaz is negatív, megnyugodhatsz.
2023. aug. 30. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Igény szerint szoptatott (szinte óránkét evett az első két hónapban) baba mellett 6 hetesen megjött és azóta is rendszeres. Szóval szülés után kb 4héttel simán lehettem volna újra terhes. Orosz rulett. Nem egy olyan testvérpár van ahol 10-11 hónap van köztük... sógonőmék az elsőre 2 évet vártak, closty-val sikerült. A második pikk pakk, 18 hónap lesz a 2 gyerek közt. Kb az első hónapban sikerült nekik, azt hitték megint sokáig kell várni, hát nem 🙈.
2023. aug. 30. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
56%
Az igen. Most st jött ki csak az igazi éned! Gratulálok!
2023. aug. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%

Azért valahol irigyellek. Én szültem egy 4,3 kg-s gyereket, egy órát varrt a doki szülés után, 4 hét múlva még úszógumin ültem. A hátam közepére sem kívántam a szexet. 2 hónap múlva kezdtük újra, de olyan volt, mintha a szüzességemet venné el a férjem. Vagy fél évig minden alkalommal. Meg is kérdeztem a dokit, hogy ez normális-e, és azt mondta, hogy teljesen normális. Amíg nem jön meg, addig nem olyan a hormonháztartásom, nincs nedvesedés, stb.

Szóval ha te már így beindultál, akkor lehet, hogy úton a következő gyerek.

2023. szept. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!